Apartament w Kudowie

Ostatnie miesiące były bardzo trudne zarówno dla mnie, jak i dla mojej żony. Obydwoje mieliśmy ciężki okres w pracy, który kosztował nas wiele stresu. Postanowiliśmy wybrać się na weekend do Kudowy-Zdrój, po to, by nieco naładować baterie. Wieczorem usiedliśmy więc na kanapie, by wybrać przyjemny apartament, w którym moglibyśmy odpocząć po godzinach spędzonych na szlaku.

Wynajem apartamentu w Kudowie-Zdrój

apartamenty kudowaZarówno ja, jak i moja wybranka chcielibyśmy wymazać ostatnie miesiące. Kosztowały nas one bardzo wiele stresu, ponieważ obydwoje mieliśmy ważne projekty na głowie. Na szczęście udało nam się je szczęśliwie zakończyć, osiągając przy tym sukces. Byliśmy jednak wypompowani. Musieliśmy naładować nasze baterie. Wpadliśmy więc na pomysł, by naładować te baterie w pięknym miejscu. Mieszkamy we Wrocławiu, dlatego też nie mamy daleko w niższe partie polskich gór. Obydwoje byliśmy oczarowani Kudową-Zdrój, dlatego też chcieliśmy działać. Interesowały nas tamtejsze apartamenty Kudowa to przepiękne miasteczko. Znamy dobrze tamtejsze kawiarenki, a także szlaki. Kochamy je całym sercem. Skupiliśmy się jednak na znalezieniu odpowiedniego apartamentu, w którym mieliśmy odpoczywać. Kiedy udało nam się go zarezerwować na kolejny weekend, byliśmy niezwykle zadowoleni. Zaczęliśmy wręcz odliczać czas do dnia wyjazdu. Byliśmy naprawdę wykończeni, ostatnie miesiące dały nam ostro popalić.

Teraz kiedy wróciliśmy do domu po weekendzie w Kudowie-Zdrój, wręcz tryskamy pozytywną energią. Godziny spędzone na szlakach bardzo dobrze nam zrobiły. Wypoczynek w wynajętym apartamencie również się do tego przysłużył. Apartament ten był wręcz rewelacyjny! Jesteśmy przekonani, że jeszcze nie raz do niego wrócimy. Świetny stosunek ceny do jakości, a i obsługa bardzo sympatyczna!