Autka dla maluchów

 

Idąc do sklepu z zabawkami, często mamy problem z wybraniem odpowiedniej zabawki dla dziecka, ponieważ jest w nim ogromny wybór. Dla trzylatka można kupić rower, hulajnogę, lub samochodzik napędzany elektrycznie, który wygląda jak prawdziwy pojazd. 

Jakie autka lubią dzieci?

autko dla dzieci na akumulatorDzieci nie kierują się przy wyborze zabawki jej cechami, czy pełnionymi funkcjami, a jedynie wyglądem. Dlatego też wchodząc do sklepu zabawkowego, chcą wszystko co jest kolorowe i przypomina im to, co na przykład widzieli w telewizji. Lubią się również bawić prawdziwymi  sprzętami, które znajdują się w domu, dlatego też rodzice kupują im zabawkową pralkę, czy kuchenkę. Jednak każde dziecko lubi jeździć samochodem i udawać, że kieruje nim. Autko dla dzieci na akumulator jest zabawką, która wiernie odzwierciedla prawdziwy pojazd i pozwala im poczuć się jak prawdziwi kierowcy. Napęd elektryczny pozwala na osiągnięcie maksymalnej prędkości od trzech do nawet siedmiu kilometrów na godzinę, w zależności od wybranego modelu. Większość z nich jest przeznaczona dla maluchów od trzeciego roku życia, ponieważ wymagają one posiadania pewnych umiejętności pozwalających na samodzielne kierowanie. Zanim maluch się nauczy bezpiecznie jeździć autkiem, może nim kierować jedno z rodziców, ponieważ posiada zdalnie sterowany pilot. Spacer z dzieckiem w takim pojeździe z pewnością zwróci uwagę innych dzieci, ale także dorosłych. Pojazdy są doskonale dopracowane i stanowią wierne kopie prawdziwych samochodów w znacznie mniejszych rozmiarach.

Jeżeli nie wiemy co kupić naszemu trzylatkowi na prezent urodzinowy, to taki samochodzik na akumulator będzie strzałem w dziesiątkę. Jeżeli posiadamy duży dom, lub ogród wokół niego, to na pewno mały kierowca będzie testował nowy pojazd w każdej wolnej chwili.