Biuro rachunkowe rozwija się

Moja koleżanka dostała wyróżnienie w swojej pracy. Dzisiaj do mnie dzwoniła żeby się pochwalić. Bardzo cieszę się z tego faktu. Monika zasługiwała na to od dłuższego czasu. Bardzo angażowała się we wszystkie obowiązki służbowe. Zostawała po godzinach i rozliczała wielu klientów.

Koleżanka pracuje w dobrym biurze rachunkowym

najlepsze biuro księgoweMonice udało się i od razu po studiach zaczepiła się w dobrym biurze rachunkowym. Dobrze zarabia praktycznie od samego początku. Właściciel na początku zapewnił jej dodatkowo sporo kursów i szkoleń darmowych żeby mogła się nauczyć wszystkiego w praktyce. Monika korzystała na tym i po kilku latach zdobyła spore doświadczenie. Najlepsze biuro księgowe cieszy się sporym zainteresowaniem. Wielu klientów indywidualnych a także firm i korporacji z nimi współpracuje. Monika świetnie sobie radzi ze wszystkimi obowiązkami i została doceniona przez swojego szefa. Zdobyła wyróżnienie a także awans i podwyżkę. Teraz będzie miała jeszcze większą motywację do wykonywania swoich służbowych obowiązków. Najlepsze biuro księgowe to był dla niej dobry początek do kariery./ Właściciel pomimo braku doświadczenia dał je szansę i na pewno tego nie żałuje. Niektórzy przełożeni nie dają szansy takim osobom a jak widać to nie jest do końca trafione. Biuro rachunkowe z dnia na dzień się rozwija. Zatrudnia więcej pracowników i ma do obsługi większe firmy. Monika na pewno nie zostanie zwolniona. Może szukać sobie lepszej firmy w przyszłości ale na razie tego nie planuje.

Ja nie miałam tyle szczęścia w pracy. Pracuję także w księgowości ale moja firma jest mała i zarabiam mniej od Moniki. jednak nie narzekam. Mam więcej czasu dla mojej rodziny. Niestety jak chce się mieć więcej czasu dla rodziny to nie zawsze jest czas na karierę.