Bus na wycieczkę szkolną

Jako nauczycielka mam na prawdę sporo rzeczy na głowie. Zawsze staram się dbać o dobre wychowanie i edukację dla swoich uczniów. Oczywiście czasami bywają z tym kłopoty ale przeważnie traktuję to jako wyzwanie. Zawsze coś wynoszę z trudnych sytuacji i zdobywam cenne doświadczenie zawodowe.

Znaleźliśmy taniego przewoźnika z Gdańska 

Wynajem busów GdańskOstatnio okazało się, że jest możliwość organizacji wyjazdu dla dzieci. Uznałam, że nigdy wcześniej tego nie robiłam i warto spróbować. Na dodatek dyrektor zapewniał wsparcie i zachęcał młodych nauczycieli do wspólnego zaangażowania. Postanowiłam wziąć w tym udział. Na samym początku ustaliliśmy miejsce docelowe. Podczas spotkania z rodzicami największą popularnością cieszył się Toruń. Było to atrakcyjne miasto związane z piernikami oraz Mikołajek Kopernikiem. Na jego terenie można było wybrać mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Gdy wybraliśmy punkt docelowy przyszedł czas na transport. Dla mnie było to prawdziwe wyzwanie, ponieważ im lepsza firma tym większe koszty. Ja musiałam znaleźć doświadczonego i bezpiecznego przewoźnika, który nie będzie aż tak drogi. Wiadomo, że w przypadku wyjazdu dla dzieci liczyły się niskie koszty. Na szczęście pomógł nam w tym wynajem busów Gdańsk. Ten przewoźnik miał siedzibę blisko naszej szkoły podstawowej. Na dodatek okazało się, że kierownik jest ojcem naszego ucznia i zaproponował rabat. Każdy z nas był zadowolony z takiego rozwiązania, ponieważ ten wynajem cieszył się dobrą opinią i był oblegany.

Czasami ciężko było z wolnym terminem. Zwłaszcza podczas sezonu, ponieważ Gdańsk miał również wiele atrakcji turystycznych. Na szczęście podróż do Torunia przebiegła bardzo spokojnie i bezpiecznie. Nasz sprawdzony kierowca spisał się na medal i bezpiecznie dowiózł nas w wyznaczone miejsce.