Bydgoskie loty Lufthansy

 

Podróżowanie to jedna z najfajniejszych rzeczy jakie możemy robić bez większych przeszkód w naszych czasach. Nie wyobrażam sobie żyć w komunistycznym, szczelnie zamkniętym świecie Polskiej Republiki Ludowej jak nasi rodzice. Nasz kraj jest oczywiście piękny, ale wyjazd zagraniczny zdecydowanie zapewnia wspomnienia do których będziemy ochoczo wracać.

Lataj z Lufthansą z regionu

lufthansa w BydgoszczyMoja pierwsza podróż zagraniczna to… a jakże Egipt! Jak typowy polski turysta swoje pierwsze, ciężko zarobione pieniądze wydałem na ekskluzywną, siedmiodniową wycieczkę do tego arabskiego kurortu. Wszystkie formalności gładko i przyjemnie załatwiałem z biurem podróży. Pobyt nie był bardzo drogi. Jako młody człowiek zdecydowałem się oczywiście na jedną z licznych ofert last minute. Była to także moja pierwsza podróż samolotem. Miałem co do tego pewne obawy, ale to był pikuś w porównaniu z tym jak denerwowała się moja przyszła małżonka. Wylatywaliśmy z Warszawy. Ponieważ jesteśmy z małej wsi pod Toruniem, więc sam dojazd na lotnisko też już trochę trwał. Było to ładnych parę lat temu. Przez ten czas korzystaliśmy nie raz z wycieczek do popularnych miejscowości zagranicznych. Z czasem zaczęliśmy organizować wypady na własną rękę. Dużym udogodnieniem dla nas było zwiększenie połączeń z małego lotniska w Bydgoszczy. Dzisiaj korzystamy między innymi z lufthansa w Bydgoszczy. Te tanie linie lotnicze oferują super mało kosztowe odloty do Frankfurtu.

Pobyt we Frankfurcie wspominamy ze szczególną nostalgią. Wybraliśmy się tam na przedłużony weekend razem z moją jeszcze wtedy dziewczyną. Teraz mogę mówić dumnie o niej żona, ponieważ to właśnie tam postanowiłem się jej oświadczyć. Na szczęście powiedziała tak, a ja przez resztę wycieczki oraz w samolocie cały czas pozostałem szeroko uśmiechnięty.