Ceny fotelików Recaro

Kiedy rodzi się dziecko, to rodzice kupują wszystkie potrzebne dla niego rzeczy. Do najważniejszych należy łóżeczko, wózek, fotelik samochodowy, ubranka i smoczki. Produkty, z którymi będzie ono miało kontakt, muszą być bezpieczne.

Co posiadają foteliki Young Sport?

fotelik recaro young sport cenaFoteliki dla dzieci do samochodu dzielą się ze względu na wiek i wagę dziecka, oraz stosowanymi zabezpieczeniami. Wygląd zewnętrzny gra drugoplanową rolę, choć nowoczesne modele wyglądają jak sportowe fotele samochodowe. Jeżeli chcemy kupić dobry fotelik Recaro Young Sport cena jego nie jest zbyt wygórowana, a jedynie proporcjonalna do jakości. Jest to bardzo bezpieczny model fotelika dla dziecka od urodzenia aż do osiągnięcia wieku dwunastu lat. Posiada on szereg innowacyjnych rozwiązań, które powodują, że staje się on twierdzą dla dziecka. Dla młodszego dziecka jest specjalny, zdejmowany wkład siedziska, który jest dopasowany do jego wagi i kształtu ciała. Dodatkowo regulowany zagłówek dopasujemy do wzrostu dziecka. W środku fotelika Recaro jest miejsce na pasy bezpieczeństwa, które się krzyżują na wysokości brzuszka i zapinają w kroku. Całe wnętrze fotelika jest wykonane z materiału absorbującego uderzenia, a jego szkielet i obudowa, ze specjalnego tworzywa, które się cechuje dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Jego szkielet jest dodatkowo wzmacniany z przodu i z tyłu, a po bokach ma zamontowany system ochrony bocznej APS. Podwyższone ściany boczne otulają malucha, który czuje się w środku bezpiecznie.

Fotelik Recaro z serii Young Sport kupimy w większości sklepów z artykułami dla dzieci, albo w sklepach internetowych w cenie około pięciuset, sześciuset złotych. Jednak est to jeden wydatek na kilka naście lat, bo ten model wystarczy maluchowi do dwunastego roku życia.