Czym dojechać do Francji?

Jeżeli mówimy o podróży na trasach międzynarodowych, to większości z nas, na myśl, przychodzą głównie autokary i autobusy. Niemniej jednak, warto wiedzieć, że jest dla nich świetna alternatywa, przygotowana przez prywatnych przewoźników.

Szybkie busy do Francji

busy do francji z polskiPodróżowanie autobusem lub autokarem, nie jest zbyt komfortowe, wszak zabierają one na pokład, jednorazowo, nawet ponad dwustu pasażerów. W takich warunkach, długa trasa przeciąga się w nieskończoność, a wokół zazwyczaj panuje zgiełk rozmów, więc ciężko się zdrzemnąć, o przeczytaniu książki nie wspominając. Ponadto, wyżej wymienione pojazdy, objęte są rygorystycznymi ograniczeniami prędkości, w związku z czym przejazd dodatkowo się wydłuża, a odległość, dzieląca Polskę od Francji jest naprawdę spora. Dlatego też warto zdecydować się na ofertę prywatnych przewoźników, którzy oferują transport do tego kraju z wykorzystaniem nowoczesnych, komfortowych busów. Jednorazowo zabrać one mogą, nie więcej niż 60 osób, toteż, w porównaniu z autobusami oraz autokarami, atmosfera podróży wydaje się być, wręcz kameralna. Busy do Francji z Polski odjeżdżają codziennie – raz lub dwa razy – w zależności od ilości zainteresowanych. Jakby jednak nie było, koszt przejazdu nimi jest niższy niż w przypadku standardowych, komercyjnych przewoźników, więc dla kogoś, kto pokonuje tę trasę często, oznacza to sporą oszczędność. Jeśli natomiast idzie o czas dojazdu, busy są na miejscu w, około, 9 – 10 godzin.

Komfortowe busy prywatnych przewoźników są wyposażone we wszelkie udogodnienia, a wśród nich wymienić należy: szerokie, rozkładane do pozycji pół – leżącej fotele, gniazda USB do każdego rodzaju urządzeń multimedialnych, toaletę z WC oraz punktowe, LED – owe światła do czytania po zmroku.