Czym jest galanteria metalowa?

Zaraz po wojnie mój dziadek Bonifacy założył sklep, w którym sprzedawał skórzane rękawiczki, paski, portfele. Na początku towar w sklepie mojego dziadka Bonifacego był skierowany do mężczyzn. Po śmierci mojego dziadka Bonifacego sklep odziedziczył mój tata Bronisław.

Do czego służy galanteria metalowa?

galanteria metalowaPodczas gdy właścicielem sklepu został mój tata Bronisław sprzedawał w nim nie tylko męskie portfele, paski czy rękawiczki, ale poszerzył asortyment o to samo tylko, że dla kobiet. Jako dziecko często pomagałem mojemu tacie Bronisławowi w sklepie. Znałem go od podszewki. Już jako dziecko wiedziałem, że chce iść w ślady mojego dziadka Bonifacego i mojego taty Bronisława dlatego skończyłem studia związane z projektowaniem i mój tata Bronisław wziął mnie na wspólnika w swoim sklepie. W asortyment sklepu mojego taty Bronisława i mojego pojawiła się galanteria metalowa. Działy w moim i mojego taty Bronisława sklepie się wymieszały, zaczęliśmy sprzedawać zarówno męskie jak i damskie paski, do których wykorzystywana była galanteria metalowa. Pewnego dnia do sklepu mojego i mojego taty Bronisława zgłosił się przedstawiciel firmy szyjącej bluzy sportowe obejrzał wszystko co było na dziale galanteria metalowa i poprosił, żebyśmy do ich bluz razem z moim tatą Bronisławem wszywali metalowe końcówki do sznurków znajdujące się w mojej i mojego taty Bronisława firmie.   

Tego rodzaju galanterie polecam nie tylko kochającym modę osobom, ale również ludziom, którzy interesują się survivalem lub spinaczkami górskimi, ponieważ galanterie te w swojej ofercie posiadają karabińczyki metalowe przydatne podczas tego typu podróży czy zainteresowań. Może zostać wykorzystana przez osoby, które pragną w niecodzienny sposób wyróżniać się z tłumu, gdyż może zostać wykorzystana jako ozdoba odzieży, a dla bardziej odważnych jako biżuteria.