Długopisy reklamowe w pracy

Od paru lat pracuje w pewnej firmie usługowej. Jestem bardzo zadowolona ze swojej pracy. Pracuje w Olsztynie i tak naprawdę uważam, że jest to moje miejsce na ziemi. Może nie jest to za duże miasto. Jednak jak najbardziej bardzo dobrze się tu żyje i pracuje.

Długopisy grawerowane laserem

grawerowanie laseroweNie wyobrażam sobie tego bym mogła mieszkać i pracować gdzieś indziej. Mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwym człowiekiem. W mojej firmie szef co chwilę zamawia jakieś nowości. Od nas każdy klient musi wyjść zadowolony. I mam przeczucie, że w wielu przypadkach tak właśnie jest. Szef zamówił ostatnio długopisy reklamowe dla klientów. Na tych długopisach zostały zrobione tak zwane nadruki UV i muszę przyznać, że bardzo ładnie to wyszło. Klienci, którzy otrzymali te długopisy byli naprawdę bardzo zadowoleni. Szef zamówił to w specjalnym punkcie jest jest robione grawerowanie laserowe i nie tylko. Takie znakowanie laserowe jest wykorzystywane w bardzo wielu rzeczach. Jest do tego potrzebny specjalny laser, który potrafi przenieść na różne tworzywa i materiały to co tylko się chce. Taki grawer laserowy może być wykorzystywany podczas tworzenia na przykład naprawdę wyjątkowego prezentu. W każdym razie długopisy jakie zamówił szef są naprawdę wysokiej jakości i bardzo ładnie piszą. Do tego grawer jaki na nich powstał jest naprawdę elegancki. Dziwię się trochę, że szef zdecydował się na to by taki długopis dostał każdy klient a nie tylko klienci stali. No ale może w ten sposób klientów stałych będzie po prostu więcej.

Szef chce także dać grawerowane kubki niedługo ale tylko klientom, którzy regularnie korzystają z jego usług. Ja uważam, że to bardzo dobry pomysł marketingowy, który pomoże utrzymać starych klientów a jednocześnie zachęci nowych klientów aby przyszli właśnie tu.

Czytaj więcej na: http://www.bhz-reklama.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *