Do biura zamawiam profesjonalne sprzątanie

W moim biurze pracuje kilka osób. Prowadzę niewielką firmę i wynajmuję przestrzeń biurową, której łączna powierzchnia nie przekracza trzydziestu metrów kwadratowych. Z jednej strony nie jest to za wiele, ale jeśli chodzi o sprzątanie to jest to całkiem spore biuro. W tym zakresie korzystam z rozwiązań zaproponowanych przez właściciela biurowca.

Firmę sprzątającą zamawiam raz na tydzień

solidna firma sprzatajaca wroclawCały biurowiec obsługiwany jest przez jedną firmę sprzątającą, z której usług mogą korzystać wszyscy najemcy nieruchomości biurowych. Możemy korzystać z ich usług z dużym rabatem, ponieważ takie warunki zostały wynegocjowane z firmą sprzątającą. Stwierdziłem więc, że samodzielnie nie będę tracił czasu na sprzątanie biura. Nie chodzi o to, że mi się nie chce, ale o to, że musiałbym poświęcić na to czas, który można przeznaczyć na zarabianie pieniędzy. Dlatego właśnie współpracująca z zarządcą biurowca solidna firma sprzatajaca Wroclaw wykonuje sprzątanie w moim biurze raz w tygodniu. Tak się umówiłem z firmą, że moje biuro musi być raz na tydzień dokładnie wysprzątane. Za cały miesiąc takich usług płacę kilkaset złotych, co i tak jest bardzo atrakcyjną rynkowo ofertą. Wszystko dzięki temu, że cały biurowiec ma rabat na usługi sprzątające świadczone przez ta jedną firmę wybraną przez właściciela nieruchomości. Za sprzątanie dostaję fakturę, którą rozliczam w koszty prowadzonej działalności. Dzięki temu obniżam podatek dochodowy.

W każdy poniedziałek widzę, że moje biuro jest naprawdę solidnie posprzątane. Kurze są dokładnie wytarte, wszystkie dywany są poodkurzane a całość bardzo przyjemnie i świeżo pachnie. Samemu na pewno nie będę tego robił bo to strata czasu i pieniędzy. Więcej zarobię jeśli nie będę musiał myśleć o sprzątaniu swojego biura.