Dobry psycholog w Poznaniu

 

Jak to się mówi: małe dzieci-mały kłopot, duże dzieci-duży kłopot. Nigdy nie sądziłam, że dojdzie do sytuacji, w której po prostu przestaniemy się z synem rozumieć ale to się dzieje i powoli mnie przerasta. Kłócimy się przynajmniej co drugi dzień i pomyślałam sobie, że gdzieś w Poznaniu znajdę dobrego psychologa, który pomoże mi przejść przez trudny okres dojrzewania syna.

Znalazłam dobrego psychologa w Poznaniu

dobry psycholog poznańGdy był małym chłopcem wydawało mi się, że nasza relacja zawsze będzie taka pełna miłości. Największym problemem było zmuszenie go do domowych obowiązków i czasami do nauki. Ostatnio jednak zaczął zmieniać się w zastraszającym tempie. Buntował się przeciwko wszystkiemu co powiedziałam, stał się zamknięty w sobie i nie opowiadał mi już o niczym. Kiedy pytałam czy dzieje się coś złego, nic nie chciał mówić i tylko się denerwował. Wtedy i ja się denerwowałam i kłótnia już wisiała w powietrzu. Dlatego pomyślałam sobie, że na pewno jest jakiś dobry psycholog poznań, który pomoże mi go zrozumieć i mądrze towarzyszyć w tym trudnym okresie. Czytałam wiele poradników ale jakoś trudno mi było  wprowadzić w życie wszystkie wskazówki. Po niedługich poszukiwaniach znalazłam psychologa, który okazał się naprawdę pomocny. Pomógł mi zrozumieć, że zachodzące w dziecku zmiany są naturalne. To nawet dobrze, że stał się taki niezależny ode mnie, bo w tym okresie po prostu uczy się bycia mężczyzną.

Dlatego teraz mówię wszystkim rodzicom, którzy mają trudności z dziećmi, aby nie bali się pomocy psychologa. Dzięki dobremu psychologowi z Poznania moje relacje z synem uległy znacznej poprawie, bo po prostu pozwoliłam mu być sobą, dałam mu prawo do złego nastroju i swoich tajemnic. Wcześniej tego nie rozumiałam i nieświadomie chciałam go kontrolować. A teraz powoli wracamy do normalności zwykłej serdeczności.