Duży wybór letnich sukienek

Kilka miesięcy temu udało mi się sporo schudnąć. Muszę przyznać, że pierwszy raz wyglądałam chyba aż tak dobrze i byłam z tego dumna. W związku ze swoim nowym wizerunkiem musiałam też zmienić garderobę. Do tej pory nosiłam luźne rzeczy, pod którymi staram się ukryć nadmierne kilogramy.

Zakup wyjątkowej sukienki w dobrej cenie

sukienka damska bez rękawówTeraz mogłam kupić sobie w końcu coś bardziej dopasowanego. Dostałam zaproszenie do dawno nie widzianych znajomych i postanowiłam na tą okazję kupić sobie sukienkę. A sukienek nie nosiłam już od wielu lat także na pewno dla wszystkich będzie to spore zaskoczenie. Nie wiedziałam nawet gdzie byłoby kupić najlepiej coś takiego. Koleżanka z pracy powiedziała mi gdzie jej zdaniem znajduje się najlepszy sklep i wydała się tam też ze mną. Mi spodobała się najbardziej sukienka damska bez rękawów, która była w czerwonym kolorze. Sukienka była świetnie uszyta i widać było też, że została wykonana z naprawdę wysokiej jakości materiału. Nie mogłam się doczekać kiedy ją przemierzę. Gdy zobaczyłam się w lustrze widziałam, że warto było się odchudzać. Chyba nigdy nie wyglądałam tak ładnie i nie miałam na sobie niczego równie ładnego. Koleżanka przyznała, że w tej sukience wyglądam na wiele młodszą. Nie kosztowała ona też dużo. W sklepie tym widziałam sporo innych rzeczy dla siebie i postanowiłam, że na pewno za jakiś czas wrócę tu. Na tą imprezę u znajomych założyłam nową rzecz. Sama nie poznawałam się w lustrze.

A gdy zobaczyli mnie znajomi nie mogli uwierzyć, że to ja. Ja także w tej sukience poczułam się bardziej pewna siebie. Sukienka ta jest chyba moją ulubioną rzeczą, którą kupiłam sobie mając już nową figurę. Mama nadzieję, że teraz jeszcze wiele dobrego przede mną, i że może w końcu i ja ułożę sobie życie.