Firmowe wigilie coraz częściej we własnych biurach

Każdego roku wszyscy czekają na święta Bożego Narodzenia. Kulminacyjnym punktem tego święta jest oczywiście wigilia, którą można uznać za najważniejszą. Naszym polskim zwyczajem są też wigilie pracownicze organizowane przez firmy, instytucje państwowe czy urzędy. Wszędzie tam, gdzie tylko pracują ludzie, organizuje się przyjęcia zwane firmową wigilią.

Jak zorganizować niedrogą wigilię firmową?

wigilia firmowa - smaczny catering w warszawieW tym roku mamy sytuację wyjątkową, w której każdy z Nas musi patrzeć na ceny i koszty. Dotyczy się to również pracodawców, którzy mają mnóstwo wydatków związanych z funkcjonowaniem. To wszystko przekłada się też na tak ważną uroczystość jak firmowa wigilia. Nie wiedzieć czemu, w tym roku mało która firma może pozwolić sobie na zorganizowanie wigilii w restauracji. Nie stanowi to jednak najmniejszego problemu, bo przecież o wiele lepsza jest biurowa wigilia firmowa – smaczny catering w Warszawie można zamówić właśnie do biura i tam zorganizować wigilijne spotkanie dla pracowników. Wigilia z cateringiem w biurze jest nawet o połowę tańsza od tej w restauracji. Firmy, które dysponują pomieszczeniami, w których można takie spotkanie zorganizować, decydują się właśnie na zamówienie cateringu. Firmy cateringowe działają dzisiaj w taki sposób, że mogą dostarczyć jedzenie wraz z talerzami i sztućcami. Jedyne, co trzeba przygotować w firmie to miejsce, przy którym pracownicy mogą usiąść do wigilijnej kolacji.

Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego, że firmowe wigilie organizowane są dzisiaj we własnych biurach. Jest to po prostu tańsze niż wyjście do restauracji. A czasy mamy takie jakie mamy i każdy patrzy na koszty. Zamówienie cateringu to ogromna oszczędność dla pracodawcy. A przecież nie ważne jest miejsce tylko ważne jest to z kim siadamy do wigilijnego stołu.