Firmy poszukujące samochody

Mniejsze firmy bardzo często mają ograniczone pole manewru jeśli chodzi o samochody oraz nieruchomości. Dlatego na przykład najczęściej biura się wynajmuje, podobnie jak i samochody, które często oferowane są za bardzo małe pieniądze.

Samochody na wynajem

car hire warsaw

Kiedy po raz pierwszy usiadłem do przygotowywania biznesplanu mojej działalności złapałem się za głowę, tyle tam było kosztów. Wśród nich na przykład widniało pole mówiące o kupnie samochodu. Nie mogłem sobie na niego pozwolić, jednakże w grę zawsze wchodziła wypożyczalnia samochodów dla firm, która oferowała bardzo atrakcyjne ceny dla początkujących przedsiębiorców, czyli dla takich, jak ja, którzy nie mogą pozwolić sobie zaraz po rozpoczęciu działalności na zakup nowego samochodu. Jak już ustaliłem, że samochody z salonu póki co nie są dla mnie, to zadzwoniłem do jednej z wypożyczalni samochodów osobowych dla firm, gdyż może tam pracownik doradziłby mi jakąś dobrą możliwość, która by się sprawdzała idealnie i była co najważniejsze tania. Pokazałem pracownikowi wypożyczalni mój biznes plan oraz wskazałem mu model samochodu osobowego, który wykorzystują praktycznie wszyscy moi znajomi prowadzący firmy. Mogliśmy od razu przejść do konkretów z pracownikiem i oszczędziłem mu szukania odpowiedniego modelu samochodu dla mnie. Pytanie tylko, czy diesel, czy benzyna. Pracownik firmy car hire warsaw podpowiedział mi, że jeśli chce jeździć sporo kilometrów w ciągu roku diesel będzie o wiele lepszym rozwiązaniem, a ja oczywiście postanowiłem go posłuchać i wybrałem właśnie takie rozwiązanie.

Wypożyczalnię samochodów dla firm odwiedzam coraz rzadziej z tego względu, że samochód, który wynająłem kilka miesięcy temu nadal bardzo dobrze się sprawuję i nie mam potrzeby kontaktowania się z firmą. Wszystko przebiegało jak najbardziej sprawnie i bardzo sobie to ceniłem.