Funkcjonalne stoły do jadalni

Każdy z nam chciałby, aby jego dom miał niepowtarzalny wystrój. Poza oryginalnymi dodatkami ważne są też meble, których zrobienie najlepiej zlecić firmie zajmującej się tworzeniem mebli na zamówienie. Dzięki temu, będziemy wtedy mieli także pewność, że nasze meble bez problemu zmieszczą się tam gdzie sobie wstępnie założyliśmy.

Duży wybór drewnianych stołów na zamówienie

stoły drewniane na zamówienie - warszawaNajczęściej zleca się zrobienie szaf garderobianych, szafek kuchennych, łóżek, ale przeważnie są to stoły drewniane na zamówienie – warszawa. Stół jest bardzo ważnym meblem, ponieważ używa się go codziennie do spożywania posiłków z rodziną, ale także do spotkań towarzyskich oraz w czasie świąt. Najlepszym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli powierzchnia jadalni nie jest duża, jest stół rozkładany. W wersji złożonej zajmuje mało miejsca, natomiast po rozłożeniu może przy nim usiąść nawet kilkanaście osób. W ofercie warsztatów stolarskich spotkać można zarówno stoły prostokątne, kwadratowe jak i okrągłe, które po rozłożeniu stworzą owal. Do tego często znaleźć można tzw. ławostoły. Są to niewielkie stoliki kawowe, które po rozłożeniu i podniesieniu blatu stworzą funkcjonalny stół jadalniany. Zaletą stołów drewnianych na zamówienie, oprócz wyboru rozmiaru jest jeszcze możliwość dobrania koloru. Stworzyć można stół w kolorze brzozy, wenge, olchy oraz najbardziej popularnego buku. Najlepszym materiałem na stół jest drzewo bukowe, ze względu na swoją wytrzymałość i możliwość łatwego odkształcania. Świetnie nadaje się do stabilnych stołów.

Stoły drewniane na zamówienie dobrze wyglądają zarówno z krzesłami drewnianymi jak i tapicerowanymi. Elegancką kompozycję mogą stworzyć z krzesłami obitymi skórą lub też pikowanymi. Przykryte białym obrusem nadadzą powagi każdym świętom i uroczystościom.