Funkcjonalny narożnik do salonu

Kompletując meble do swojego mieszkania powinniśmy skupiać się nie tylko na wyglądzie tych mebli, ale także na ich funkcjonalności. Wygląd mebli jest bardzo ważny, ale funkcjonalność także odgrywa kluczową rolę. Funkcjonalne meble pozwalają nam na zaoszczędzenie dość dużej przestrzeni, przez co nasze mieszkanie sprawia wrażenie dużo większego, niż jest w rzeczywistości.

Tapicerowany narożnik rozkładany

narożniki tapicerowane z funkcją spaniaUrządzają salon musimy wziąć pod uwagę to, że czasami może zdarzyć się tak, że będziemy musieli kogoś przenocować i to zwykle salon pełni funkcję pokoju gościnnego. Wstawianie do takiego salonu zwykłej kanapy nie jest zbyt dobrym pomysłem, ponieważ spanie na kanapie nie jest zbyt wygodne. Dużo lepiej sprawdzi się rozkładany narożnik. Obecnie bardzo modne są narożniki tapicerowane z funkcją spania. Są to narożniki, które w momencie gdy są złożone, to do złudzenia przypominają zwykła kanapę, a jak taki narożnik rozłożymy, to mamy pełnowymiarowe łóżko na którym można wygodnie spędzić całą noc. Narożnik jest tapicerowany co bardzo pozytywnie wpływa na jego żywotność, ponieważ tapicerka na takim narożniku jest odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Narożniki dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Najpopularniejsze są oczywiście narożniki czarne i białe, ale możemy poprosić o zrobienie specjalnie dla nas narożnika w dowolnym kolorze. Do narożnika dołączone są dwie duże poduszki, dzięki temu jest on jeszcze wygodniejszy.

Popularność takich narożników jest na tyle duża, że z dostępem do nich nie ma żadnego problemu. Każdy dobry sklep meblarski posiada w swojej ofercie tego typu narożniki. Ceny takich narożników są bardzo różne, więc się nie da podać konkretnej kwoty, ale za około dwa tysiące złotych możemy kupić dobry narożnik.