Gdzie można wnayjąć krzesełka Chiavari?

Ślub jest dla większości ludzi jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Jednak jeśli chodzi już o wesele to domena kobiet. To one chcą by ten dzień był nie tylko wyjątkowy, ale też idealny. Nie liczą się koszty ani zdrowy rozsądek. W tym dniu najważniejsza jest idealna oprawa idealnej miłości.

Istotny szczegół: Idealne krzesło na idealne wesele

krzesła chiavari wynajemI w moim przypadku tak się zadziało. Odkąd byłam małą dziewczyną planowałam swoje wesele. Gdy dorosłam potrafiłam już sprecyzować swoje życzenia. Rok temu, wiedziałam już jakie krzesła chcę mieć na sali. Skąd pomysł? Zobaczyłam krzesła Chiavari najpierw w gazecie, potem w telewizji, a na końcu miałam przyjemność siedzieć na takim krześle. Było wygodniejsze i bardziej urocze niż na zdjęciach. Przede wszystkim, sama mam awersję do krzeseł ciężkich. Z kolei lżejsze są niepewne. Gdy usiadłam na amerykańskim chiavari, poczułam, że to jest to. Nie ja jedna, zapewne, takie odczucie miałam, bo krzesła te przywędrowały z Ameryki, podbiły tutejsze serca i królują na bankietach, weselach i galach. Fenomen. A jednak, większość kobiet, które na nie patrzy zachwyca się. Krzesełka te można przyozdobić lub zostawić je takie jakimi są – ponieważ same w sobie mają już tak subtelny urok. Gdy wpisałam w Internecie krzesła chiavari wynajem jakiś czas temu, nie było dużego wyboru. Dziś, popularność ich nie spadła, dlatego zwiększyła się ich dostępność. Tak czy siak, ja swoje krzesła, na ślub zamówiłam już pół roku temu. Muszą pasować do sali, do mojej sukni, musi być idealnie. Taki mam plan, a krzesełka są jego częścią.

Większość mężczyzn nie zrozumie tego weselnego szaleństwa, tak samo jak ja nie zrozumiem szaleństwa pomeczowego. Ale dzięki tolerancji, akceptacji i miłości, kobiety i mężczyźni od zawsze dążą do kompromisów i wspólnych celów.