Gdzie w Polsce można popływać na jachtach?

Polska jest przepięknym i malowniczym krajem, który w ostatnich latach jest coraz bardziej doceniany przez rodaków. Co nas przekonuje do spędzania urlopów w Polsce? Przede wszystkim kwestie bezpieczeństwa. Ostatnie lata były bardzo niespokojnymi w kwestii terroryzmu.

Nie tylko luksusowe jachty

jachty luksusoweWiele niewinnych kobiet, dzieci oraz mężczyzn, padło ofiarami fanatyków religijnych. Miejscami ataków były prawdziwe potęgi gospodarcze jak Niemcy, Francja czy Wielka Brytania. To tam dochodzi do zamieszek, naprawdę groźnych sytuacji i absurdów politycznych. Polska jest chwiejna politycznie, mamy naprawdę wiele pretensji do rządu ale dzięki swojemu zacofaniu i nadmiernemu katolicyzmowi, uchroniliśmy się przed falą uchodźców. Dlatego Polska stała się atrakcyjna dla nas oraz wielu ludzi z innych krajów. Szczególnie lubimy spędzać czas nad morzem i w Trójmieście. Oczywiście nie może się obyć również bez Zakopanego i wędrówek po malowniczych górach. Jeśli mamy ochotę na odrobinę szaleństwa, są również jachty luksusowe do wynajęcia. Dla spóźnialskich w ofercie jest np. czarter Mazury last minute. Oczywiście jeśli żaglówki Mazury, to i Zalew Szczeciński. Tam co roku organizowanych jest mnóstwo rozrywek, których główną areną jest woda. W Polsce jest również wiele zabytków. Zamek w Malborku, Wawel czy Zamość.

Czy kiedykolwiek pomyśleliśmy, że Polska jest brzydka i smutna? Wiele lat nam tak wmawiano, lecz wcale tak nie jest. Mamy mnóstwo narodowych skarbów natury, architektury i sztuki. Zamiast co roku podziwiać inne kraje, możemy trochę przyjrzeć się naszemu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *