Gdzie w Warszawie kupię sprawdzone verticale?

W salonie mojego mieszkania mam bardzo duże okno balkonowe. Praktycznie cała jedna ściana to okno. Pokój jest przez to bardzo mocno nasłoneczniony. Czasami ma to swoje zalety, ale częściej niestety jest to irytujące. W salonie latem jest bardzo gorąco mimo klimatyzacji, a promienie słońca odbijają się od ekranu telewizora. Musiałam w końcu kupić jakieś odpowiednie przesłony okienne.

Poszukiwania sprawdzonych verticali w Warszawie

sprawdzone verticale - warszawaRolety, z których do tej pory korzystałam okazały się zupełnie nieprzydatne. Pożaliłam się na ten temat mojej sąsiadce. Wtedy ona podpowiedziała mi, że dobrym rozwiązaniem mogą być sprawdzone verticale – Warszawa to duża miejscowość, dlatego z pewnością znajdę tutaj sklep, który oferuje takie produkty. Postanowiłam to sprawdzić. I faktycznie, blisko mojego miejsca zamieszkania, niemal w samym centrum Warszawy znalazłam bardzo dobry sklep, gdzie można było kupić wysokojakościowe i solidne verticale. Na miejscu sprzedawczyni od razu pokazała mi wysokojakościowe i eleganckie verticale, które pasowały zarówno do pomieszczeń biurowych, jak i mieszkalnych. Były one wykonane z solidnego i odpornego na uszkodzenia materiału, który można było bardzo prosto i łatwo czyścić. Kiedy dowiedziałam się, że są one aktualnie dostępne w niskiej, promocyjnej cenie, od razu zdecydowałam się je zakupić. Wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”.

Przede wszystkim dlatego, że posiadały one prosty montaż. Naturalny materiał i tworzywo PCV, które zostało użyte na ich wykonanie było wytrzymałe i trwałe. Takie verticale nie tylko bardzo dobrze chroniły wnętrze pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem się, ale także ułatwiały zachowanie prywatności, ponieważ nie prześwitywały od zewnętrznej strony, co było dla mnie ważne.