Gdzie w Warszawie skorzystam z terapii systemowej?

Zawsze byłam dość nadpobudliwą osobą z lekkimi skłonnościami do agresji. Kiedyś myślałam, że nigdy nie uda mi się stworzyć rodziny. Jednak okazało się to mylnym rozumowaniem. W końcu znalazłam świetnego męża. Niestety mój ciężki charakter nie pozostawał bez wpływu na niego, a teraz także na nasze nowo narodzone dziecko. Wobec tego w końcu zdecydowałam się pójść na terapię.

Poszukiwania indywidualnej terapii systemowej

indywidualna terapia systemowa - warszawaNie chciałam stracić rodziny, która była dla mnie, jak spełnienie marzeń. Wiedziałam, że problem leży we mnie i muszę się głęboko zastanowić nad moimi problemami emocjonalnymi. Już kilka osób podpowiedziało mi, że w mojej sytuacji najlepsza będzie indywidualna terapia systemowa – Warszawa to miejscowość na terenie której rozpoczęłam poszukiwania bardzo dobrego psychoterapeuty, który specjalizowałby się w takiej terapii. Jak się okazało, nie było to trudne. Bez problemu udało mi się tutaj znaleźć świetnego specjalistę z wieloletnim doświadczeniem, który oferował psychoterapię indywidualną już od wielu lat. Miał doświadczenie w prowadzeniu naprawdę trudnych i wymagających pacjentów, dlatego wiedziałam, że bez problemu poradzi sobie nawet ze mną. Najważniejsze było dla mnie to, że miał on naprawdę bardzo szybkie terminy i na pierwsze spotkanie z nim mogłam się zapisać już za kilka dni. Z dużą nadzieją udałam się na tę wizytę.

Obecnie od rozpoczęcia przeze mnie indywidualnej psychoterapii z tym specjalistą minęło kilka tygodni, a ja już czuję się ze sobą o wiele lepiej. Rodzina i znajomi także zaczynają widzieć zmiany w moim zachowaniu. Cieszę się, że udało mi się trafić na tak dobrego i rekomendowanego specjalistę, który świetnie zaplanował i poprowadził moją terapię, dzięki czemu teraz mam o wiele mniej problemów.