Gdzie wypożyczyć samochód po przylocie do Krakowa?

Przylatując do Polski samolotem warto wiedzieć gdzie wypożyczyć samochód na czas pobytu. Wszystkie polskie lotniska oferują taką możliwość a podróżni mogą skorzystać z ofert wypożyczalni działających w obrębie hali przylotów. Można też zrobić trochę inaczej i sporo przy tym zaoszczędzić. W tym celu wystarczy przed wylotem do Polski poszukać wypożyczalni działającej poza samym lotniskiem.

W Krakowie działa kilka całodobowych wypożyczalni

całodobowa wypożyczalnia samochodów w krakowskich balicach - tanioNajlepszym przykładem zróżnicowanej i konkurencyjnej oferty w branży wynajmu samochodów jest Kraków. W tym mieście działa jeden z największych portów lotniczych w naszym kraju. Mieści się on w dzielnicy Balice, która w zasadzie znana jest właśnie dzięki temu, że jest tam lotnisko. Krakowskie Balice to też dzielnica, w której działa kilkadziesiąt wypożyczalni samochodowych. Kilka z nich działa przez całą dobę i na pewno warto zwrócić uwagę na cennik, jaki prezentuje pewna całodobowa wypożyczalnia samochodów w krakowskich Balicach – tanio wynajmiemy tam każdy samochód. A zatem w Krakowie jest tak, że podróżni mają do wyboru łatwe wypożyczenie auta na lotnisku lub tanie wypożyczenie auta z wypożyczalni działającej gdzieś obok tego słynnego portu lotniczego. Różnica jest taka, że samochód z wypożyczalni spoza lotniska trzeba sobie zarezerwować wcześniej przez internet. To bardzo prosta czynność, która zajmuje około pięciu minut, ale na pewno opłaci się poświęcić na to czas.

Nie da się ukryć, że oferty wypożyczalni na lotnisku znacząco różnią się od ofert wypożyczalni działających poza lotniskiem. Wynika to oczywiście z ogromnych kosztów prowadzenia takiej działalności na lotnisku. Podróżni mają dzięki temu wybór. Mogą szybko wynająć samochód na lotnisku albo poszukać tańszej oferty z wypożyczalni działających w jego okolicach.