stojaki reklamowe z metalu

Hostessy i stojaki reklamowe z metalu

Jak idę na zakupy to nie lubię jak mnie obcy ludzie zaczepiają, zwłaszcza hostessy, rozdające jakieś ulotki, które i tak z resztą zaraz wyrzucę do śmietnika. Ostatnio na naszym rynku był wielki jarmark, na którym było niemalże wszystko z artykułów spożywczych i kosmetycznych.

Stojaki reklamowe z metalu były w jednym miejscu

stojaki reklamowe z metaluNa każdym stanowisku były co najmniej dwie hostessy, które były dość śmiesznie ubrane i trzymały oczywiście te nieszczęsne ulotki. Nawet nie wiecie ile ich miałam w swojej torebce po zakończeniu jarmarku. Można było by nimi w piecu palić. Dodatkowo po cały placu, gdzie był jarmark chodziły też przeróżne hostessy, ale te przynajmniej częstowały przechodniów jakimiś smakołykami, czy słonymi, czy słodkimi. Każdy mógł sobie coś spróbować. Przy każdym stoisku były displaye reklamowe. Oprócz tego były liczne artykuły, które można było spróbować na miescu oraz je kupić. Większości były to artykuły, których nie spotkacie w sklepach, takie swojskie, w końcu to jarmark. W oddali stały liczne mocne stojaki reklamowe z metalu, ale na szczęście były w jednym miejscu i nie zagradzały niepotrzebnie miejsca. Na samym środku jarmarku stały jeszcze jakieś reklamy, ale nie wiedzałam co to jest, więc zapytałam tak z ciekawości jednej z hostess, która akurat mnie mijała. Powiedziała, że są to standy kartonowe, były bardzo dziwne z wyglądu, może specjalnie zrobione na potrzeby jarmarku.

Kto to teraz może wiedzieć? Pomimo, iż był to jarmark i miało być tak swojsko, to przy każdym stoisku były listwy cenowe. I to właśnie popsuło cały urok.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *