Idealny proszek do prania

Każda rodzina ma jakieś tam swoje tradycje. Niektórzy lubią na przykład na kanapkę z szynką kłaść konfiturę, lub powidła. Uważam, że jest to bardzo smaczne i polecam spróbować każdemu. Poza tym, zawsze w określone dni tygodnia mamy takie same dania. No chyba, że są to święta, to oczywiście przygotowujemy coś specjalnego.

Niemieckie proszki do prania

proszek do prania niemieckiTak samo jest również jeśli chodzi o higienę i czystość w domu. Mama twierdzi, że nie warto ufać żadnym nowym wynalazkom. Od lat na półce stoi ten sam proszek do prania niemiecki, który kupujemy regularnie, gdy zaczyna się kończyć. Jest niezawodny i bardzo jesteśmy zadowoleni z niemieckiej chemii, ponieważ jest bezkonkurencyjna. Mnie przede wszystkim najbardziej podoba się zapach tych wszystkich niemieckich proszków. Jest niesamowity i żaden nasz polski tak długo się nie potrafi utrzymać jak te. Czasami nawet jak perfumami zapomnę się spryskać, to i tak ładnie pachnę. W szafie również panuje niesamowity zapach, gdy te świeżo wyprane ciuchy tak się umieści i sobie leżą z kilka tygodni. No ale proszek, to nie tylko zapach, ale też jego skuteczność. Najważniejsze, że odświeża ubrania i potrafi pozbyć się wszystkich plam. Nie muszę się martwić, gdy jem nieostrożnie i coś mi poleci na koszulkę. Wiem, że jedno pranie i plama zniknie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Nawet ciężkie plamy, typu z buraczków, od ziemi, bo nasi mężczyźni uwielbiają grać w piłkę nożną, są do opanowania.

Moje koleżanki, często pytają, jakiego proszku używam, bo moje ciuchy pachną oszałamiająco. Nie trzeba jak widać kupować super drogich marek dostępnych na naszych półkach, bo i tak doskonałą popularnością cieszą się niemieckie środki czystości. Już od lat goszczą w wielu polskich domach, bo są nie do podrobienia.