Idealny wypoczynek w lesie w zachodniopomorskim

Razem ze znajomymi szukaliśmy miejsca, gdzie możemy spędzić długi weekend. Zwykle jeździliśmy nad samo morze. Każdy po zimie spragniony był nadmorskich klimatów, więc od trzech lat jeździliśmy do kurortu. W tym roku jednak szukaliśmy czegoś bliżej i bardziej kameralnego. Udało się wybrać na bardziej biwak niż wygodne spędzanie czasu w nadmorskim hotelu.

Leśny wypoczynek w zachodniopomorskim

wypoczynek w lesie zachodniopomorskieNasza nowa koleżanka, która przeniosła się do nas na studia, poleciła fajne miejsce. O dziwo, znajdowało się blisko nas ale nikt z naszej paczki o tym miejscu nie słyszał. Kiedy usłyszeliśmy o możliwości przeżycia prawdziwej leśnej przygody wszyscy byliśmy chętni. Każdy z nas za dzieciaka jeździł na biwaki i wiadomo, że w lesie zawsze jest świetna zabawa. Dlatego skusiliśmy się na wypoczynek w lesie Zachodniopomorskie słynie z pięknych i malowniczych lasów. Uwielbiam ten klimat, gdzie oprócz śpiewu ptaków nie ma zgiełku samochodów i mnóstwa turystów. Tylko my i natura. Wizja kilku dni w takiej aurze sprawiała, że każdy z nas odliczał dni do naszego wyjazdu. Dzięki temu, że było to niedaleko, nie musieliśmy tracić dużo pieniędzy na paliwo, a i udało nam się zmieścić w dwa auta. Na miejscu okazało się, że jest to bardzo kameralne ale przyjemne miejsce. Zarówno jest możliwość rozbicia namiotu i wtedy można poczuć się jak prawdziwy survivalowiec, bądź skorzystać z możliwości wynajmu drewnianego domku.

U nas zdania były podzielone, więc część osób skusiła się na namiot, a część skorzystała z noclegów w domku. Weekend zleciał nam bardzo szybko, a my czuliśmy ogromny niedosyt. Do tego stopnia, że postanowiliśmy przedłużyć sobie pobyt o dwie noce. Nawet to, że pobyt trwał dłużej dużo lepiej nam się opłacał niż coroczne wyjazdy nad samo morze.