Jak szybko znaleźć pracę?

Miesiąc temu skończyłem technikum gastronomiczne. Od dzieciństwa kocham gotować, gotowanie to moja pasja. Bardzo się cieszę, że skończyłem szkołę i mam zawód, który bardzo mnie satysfakcjonuje. Teraz muszę tylko poszukać pracę, najlepiej w restauracji. Miałem nadzieję, że uda mi się szybko znaleźć fajna prace.

Szukanie pracy za pośrednictwem agencji

rozchwytywana agencja pracy tymczasowej komornikiNapisałem CV i postanowiłem poroznosić je po restauracjach i kawiarniach. Zostawiłem swoje CV  we wszystkich możliwych restauracjach w mieście a także w sąsiednich miejscowościach. Minął miesiąc i niestety nie miałem żadnej propozycji pracy. Mogła mi pomóc rozchwytywana agencja pracy tymczasowej komorniki, w których mieszkam.Takie agencje współpracują z pracodawcami z wielu branż, była więc szansa, że będzie oferta pracy z branży gastronomicznej. Zespół agencji to  specjaliści i eksperci z wieloletnim doświadczeniem w zakresie realizacji projektów HR. Bardzo mnie to ucieszyło, miałem dzięki temu większą szansę na znalezienie pracy. W agencji złożyłem odpowiednie dokumenty, swoje CV, podanie o pracę. Byłem bardzo zadowolony z usług agencji, była to obsługa kompleksowa, rzetelna. Po tygodniu dostałem ofertę pracy na trzy miesiące w znanej restauracji w mieście. Na początku miałem pracować jako pomoc w kuchni ale szef zapewnił mnie, że jeżeli si sprawdzę będę pracować jako kucharz. Byłem bardzo zadowolony, że dzięki agencji pracy tymczasowej mam prace i plan na przyszłość. 

Po trzech miesiącach dostałem propozycje pracy jako kucharz na stałe. Na rynku, na szczęście, powstaje coraz więcej agencji, które pomagają w znalezieniu pracy. To bardzo wygodne rozwiązanie, nie trzeba samemu wysyłać CV, szukać pracodawcy. Zrobią to za  nas i pomogą nam wykwalifikowani specjaliści w agencji.