Jak wygląda Trans 6.0?

Jeżeli planujemy zakup roweru turystycznego, warto bliżej przyjrzeć się ofercie firmy Kross. Dlaczego? Bowiem jest liderem na polskim rynku, a rowery turystyczne ich produkcji zdecydowanie należą do najlepszych, a zarazem najtańszych. 

Turystyczne Transy 6.0 od Krossa 

kross trans 6.0Kross jest producentem, który daje swoim klientom duży wybór i nie inaczej jest w przypadku jednośladów trekkingowych. Mamy do wyboru dwie serie” Trans i Evado. Jednak to ta pierwsza uchodzi za lepszą. Jest tak ponieważ w Transach zastosowano najlepszy, firmowy osprzęt, a także ultralekką ramę. Kross Trans 6.0 to rower, który nadaje się zarówno na weekendowe wypady poza miasto, jak też do codziennych, miejskich przejażdżek. Do dyspozycji producent dał nam pełne wyposażenie, czyli podpórkę, wzmacniany bagażnik, komplet oświetlenia, błotników oraz osłonę na napęd. Jeżeli interesuje nas wysokiej jakości rower trekkingowy, który posłuży długie lata, to wybór Trans 6.0 staje się oczywisty. Produkcje Krossa cechuje niezawodność, toteż w przypadku niektórych modeli gwarancję na ramę jest dożywotnia. Klienci bardzo cenią sobie takie rozwiązania i często kierują się tym przy ostatecznej decyzji. Jeśli chodzi natomiast o gwarancję w przypadku Transa „szóstki”, to jest ona standardowa, czyli ważna przez okres dwudziestu czterech miesięcy. Jeżeli chcemy kupić ten model, możemy zrobić to w sklepie internetowym producenta, jak również u jednego z jego autoryzowanych przedstawicieli. Pamiętajmy też o bezpieczeństwie i zadbajmy o dobór kasku.

Wiele osób decyduje się na rowery turystyczne z racji tego, że są nie tylko komfortowe, ale bezpieczne. Dodatkową zaletą jest fakt, że jednoślady tego typu pozwalają na zamontowanie bagażnika także z przodu, co szczególnie cenią sobie panie.