Jak zorganizować przeprowadzkę w Płocku?

Po kilku latach wynajmowania mieszkania, w końcu udało nam się z mężem kupić własny dom. Zarówno wynajmowane mieszkanie, jak i nasz nowy dom znajdowały się w Płocku. Jednak odległość między nimi była dość znaczna, a my mieliśmy bardzo dużo rzeczy do przewiezienia. Wśród nich były delikatne i bardzo dobrego przedmioty. Musieliśmy na nie szczególnie uważać.

Zorganizowałam bezpieczną przeprowadzkę w Płocku

bezpieczne przeprowadzki - płockUznałam, że najlepiej będzie zatrudnić firmę transportową, która pomoże nam w przeprowadzce. Zajęłam się tym tematem, ponieważ mąż miał ważniejsze sprawy na głowie. W pierwszej kolejności musiałam znaleźć kogoś, kto oferował bezpieczne przeprowadzki – Płock to duża miejscowość, dlatego całe szczęście dość szybko znalazłam firmę przeprowadzkową, która była polecana i rekomendowana przez poprzednich klientów. Firma ta oferowała przewóz rzeczy w niskiej, atrakcyjnej cenie zależnej od ilości kilometrów, które należało przejechać. W naszym przypadku było to tylko kilkanaście kilometrów, dlatego cena była niezwykle niska. Dodatkowo pracownicy tej firmy zajmowali się pakowaniem rzeczy do ciężarówki, a następnie wypakowaniem ich w nowym miejscu. To było dla mnie bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ mogła w znaczący sposób przyśpieszyć przeprowadzkę, na czym nam przecież bardzo zależało. Zdecydowałam się skorzystać z ich usług.

Byłam bardzo zadowolona, gdy okazało się, że nie ma problemu z wolnym terminem w dniu który wybrałam na naszą przeprowadzkę. Teraz nie pozostało mi już nic innego, jak pomóc mężowi z pakowaniem rzeczy. W umówionym dniu ekipa przeprowadzkowa punktualnie zjawiła się u nas w mieszkaniu i zabrała się za pakowanie rzeczy. A ja nie musiałam się o nic martwić, ponieważ firma ta posiadała ubezpieczenie. Gdyby coś zniszczyli, mogłam domagać się rekompensaty.