Jaki rower elektryczny jest najlepszy?

 

Rowery elektryczne to pojazdy, które zdobywają coraz większą popularność. To połączenie klasycznego jednośladu z napędem łańcuchowym oraz napędu silnikowego. Takie rowery kosztują sporo, jednak przyjemność, jaka płynie z jazdy nie da się porównać z niczym innym.

Rower elektryczny Allmtn

haibike allmtnRower, jaki będziemy tu omawiali to jednoślad najnowszej generacji. Jest zaprojektowany z myślą o mężczyznach. Udowadnia to nie tylko specjalnie wzmocniona rama, ale również jego agresywny charakter. Został stworzony, by radzić sobie w każdym, nawet najtrudniejszym terenie. Haibike Allmtn to rower dla mężczyzn, którzy nie umieją żyć bez adrenaliny. Pokonywanie podjazdów i zjazdów, to dla Allmtn żaden problem – zrobi to z pasją i pazurem. Ten model roweru elektrycznego pokona bez trudu grząski teren, przejedzie przez kamienie i drogę usłaną korzeniami. Jest podwójnie amortyzowany, dzięki czemu komfort jazdy w terenie jest nieporównywalny ze zwykłym jednośladem. Haibike posiada szerokie opony i grube opony, co sprawia, że trzyma się perfekcyjnie każdej nawierzchni. Allmtn jest wyposażony w silnik powszechnie znanej niemieckiej firmy, który jest umieszczony centralnie, dzięki czemu pokonywanie stromych podjazdów jest łatwe jak nigdy wcześniej. Hamulce tarczowe użyte w tym rowerze zawierają płyn hamulcowy, co daje znakomitą modulację siły hamowania, porównywalną z motocyklem. Bateria użyta w Allmtn ma pojemność aż 500 Wh, co wystarcza na przebycie około osiemdziesięciu kilometrów, bez konieczności ładowania. Natomiast pełny cykl ładowania baterii to jedyne trzy i pół godziny.

Rowery elektryczne Haibike to technologia jutra, jaka jest dostępna już dziś. Jeszcze niedawno, takie pojazdy widywaliśmy jedynie w filmach z gatunku science – fiction, dziś są integralną częścią naszej rzeczywistości. Ten rower to komfort jazdy i styl.