Kolekcja medali mojego dziadka

Mój dziadek od wielu już lat zbiera medale. Jest to hobby, które jest z nim już od ponad trzydziestu lat. Posiada on ich ogromną kolekcję, z różnych lat i z różnych okazji. Z racji zbliżających się dużymi krokami jego osiemdziesiątych pierwszych urodzin, postanowiłem zrobić mu prezent związany z jego ciekawym zainteresowaniem.

Medal na prezent urodzinowy dla dziadka

medalePomyślałem, że dobrym pomysłem byłoby zakupienie, a raczej wygrawerowanie medalu dla dziadka ze względu na jego urodziny i hobby. Wiedziałem, że będzie to dla niego bezcenna pamiątka i poszerzy jego ogromną kolekcję. Tak też zrobiłem. Zacząłem rozglądać się w internecie za firmami, które świadczą tego typu usługi. Nie musiałem szukać długo, bowiem już po kilku minutach znalazłem kilka stron firm, które zajmowały się tego typu rzeczami. Zadzwoniłem do firmy, która miała dosyć sporą liczbę różnych wzorów i rodzajów medali. Medale, które spodobały mi się najbardziej to te złote i srebrne, jednakże po dłuższym namyśleniu zdecydowałem się na srebrny. Po zatelefonowaniu pod podany numer kontaktowy mogłem porozmawiać z konsultantem firmy, który wytłumaczył mi wszystko, co chciałem wiedzieć. Dostałem drogą mailową szablon, w którym mogłem zrobić taki wzór, jaki tylko chciałem. Stworzyłem napis „Z okazji 81 urodzin, od wnuka Jerzego” z prostą grafiką serca. Bardzo ładnie prezentowało się to na projekcie, więc zdecydowałem się właśnie na to. Po kilku dniach, paczka wraz z wyczekiwanym przeze mnie medalem pojawiła się przy moich drzwiach. Po rozpakowaniu, byłem bardzo zadowolony.

Jakość medalu była bardzo dobra. Medal prezentował się świetnie. Wyglądał równie dobrze, o ile nie lepiej niż na zdjęciu. Po wręczeniu prezentu mojemu dziadkowi, był bardzo zadowolony. Wiedziałem, że będzie zaskoczony, ale nie spodziewałem się, że aż tak mocno się wzruszy.