Kombinezony z odkrytymi plecami znowu w modzie

Idealne rozwiązanie dla zabieganej kobiety w trafiku miejskim, która chce wyglądać ładnie i elegancko, a przy tym czuć się wygodnie? Kombinezon od razu przychodzi mi na myśl. Stanowi kompleksowe rozwiązanie, które łączy kobiecość ze współczesnym światem.

Czerń i odkryte plecy jako dobre połączenie

kombinezony damskie bez plecówNa co dzień prowadzę dosyć zabiegany tryb życia, zarządzam podzespołem w redakcji i jestem w trakcie studiów doktoranckich. Cały dzień spędzam na mieście, a chcę czuć się wygodnie i zarazem ładne wyglądać. Ubiór sukienek nie wchodzi w grę, ponieważ za dużo się ruszam, ciągle przemieszczam się z jednego punktu do drugiego i byłoby mi niewygodnie. Interesują mnie kombinezony damskie bez pleców, ponieważ w moim przypadku sprawdziłyby się idealnie. Wyszłam do centrum handlowego, aby ich poszukać i wróciłam kompletnie spłukana.! Postanowiłam kupić różne rodzaje kombinezonów, bo idealnie nadają się do miejskiego życia. Model z odkrytymi plecami w kolorze czarnym jest świetny. Ze względy na to, że dekolt na plechach jest niewielki, mogę nosić go zarówno na wykłady za studentami, spotkanie w pracy oraz lunch z przyjaciółmi na mieście w drodze do biblioteki. Drugi model, który kupiłam, jest bardziej elegancki, czarny i koronkowy a nogawki spodni rozkloszowane. Najczęściej noszę go na bardziej odświętne kolacje, do teatru lub na przyjęcia rodzinne. Ostatnim czasem dobrze czuje się w czerni, dlatego większość kombinezonów, które kupiłam, jest właśnie w tym kolorze. Dekolt na plecach dodaje uroku całej stylizacji. Gdy chce, żeby była bardziej elegancka i akurat mam ważne spotkanie, zakładam do niej szpilki. Na co dzień dobrze czuje się w sztybletach. 

W czasopiśmie modowym, które ostatnio przeglądałam, znalazłam informację o czarnych kombinezonach. Podobno staną się hitem tej jesieni, zwłaszcza te z długim rękawem. Moja szafa jest w tej chwili wypełniona nimi po brzegi, a ja czuje się stylowo i wygodnie.