szafy sterownicze

Kontrola szaf sterowniczych

Produkcja musi się kręcić. To wiedzą wszyscy doskonale. Kiedy produkcja się nie kręci i stoi to się robi wielki problem. I to większy niż wielki. Można śmiało napisać, że wręcz horrendalny. Tak też było dzisiaj. Od rana wszystko działało i pracowało zgodnie z planem.

Kontrola szaf sterowniczych jest dość częsta

szafy sterowniczeTrzeba było tylko nad wszystkim spokojnie zapanować. Ktoś szedł korytarzem i śpiewał w rytm starego przeboju: „ daj mi tę szafę, tę jedną szafę”. Ciekawe czy ktoś jeszcze pamięta, kto to śpiewał Był taki zespół. Ja jestem typem trochę starej daty pamiętającym takie starocie, więc doskonale pamiętałem, kto to śpiewał. Jak już wspomniałem byłem w doskonałym humorze, sprawdzając czy wszystko gra na produkcji. Takie jest moje zadanie, jestem kimś w stylu kontrolera jakości Jako pierwsze na mojej drodze kontroli znalazły się szafy rozdzielcze . Spojrzałem, czy wszystko jest tak, jak być powinno. Podszedłem do puszek, ale wszystko było zgodnie z obowiązującym zasadami.. Tak więc tutaj było wszystko z założeniami. Następnie musiałem wyjść na zewnątrz, by sprawdzić stacje transformatorowe. Na szczęście tuta także nie było problemu. Wróciłem na produkcję idąc do pomieszczenia, gdzie stały szafy sterownicze . I tutaj także wszystko działało bez zarzutu. Powoli zbliżając się do końca mojej wędrówki zajrzałem jeszcze i przeanalizowałem, czy wszystko działa jak powinno tam, gdzie się znajdowały rozdzielnice niskiego napięcia. Tutaj także wszystko było zgodnie z zasadami. Na końcu mojej wędrówki, jeszcze tylko spojrzałem czy wszystko gra w pomieszczeniu, gdzie stoją baterie kondensatorów i mogłem wrócić do pokoju, gdzie wszystko musiałem zapisać.. W końcu wszystko było pod kontrolą. I tylko w uszach mi rozbrzmiewała muzyka tego starego, wielkiego przeboju przerobiona na współczesną modłę.

Daj mi tę szafę, tę jedną szafę. Poważnie się zastanawiałem jak te słowa by zabrzmiały u wokalistki, która ten przebój śpiewała. I nie mogłem sobie tylko przypomnieć, kto to śpiewał. Czy była to pani Kozidrak, czy może pani Ostrowska. Ale to chyba nie miało żadnego znaczenia

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *