Kupiłem domek w górach tylko pod wynajem

Znalazłem ostatnio bardzo ciekawy sposób na zainwestowanie zaoszczędzonych pieniędzy. Mieliśmy ich z żoną trochę, a przecież wiadomo, że pieniądz z roku na rok traci na swojej wartości. Uznaliśmy, że najlepszym sposobem na ulokowanie kapitału będzie zakup nieruchomości, którą będzie można wynajmować. Postanowiliśmy powiązać tą inwestycję z turystyką.

Obejrzałem wszystkie górskie domki do kupienia

ładny domek w górach na wynajem w szaflarachChciałem kupić domek w górach, ale tylko taki, który z miejsca nadawałby się do tego, żeby wynajmować go spragnionym wypoczynku turystom. Kilka miesięcy temu pojechałem w tym celu na Podhale. Zwiedziłem kilkanaście miejscowości oglądając tam nieruchomości wystawione na sprzedaż. Muszę przyznać, że od razu po przekroczeniu białej tabliczki z napisem „Szaflary” wiedziałem, że właśnie tam zainwestujemy nasze pieniądze. Szybko okazało się, że do kupienia jest ładny domek w górach na wynajem w Szaflarach, którego obecni właściciele wyprowadzają się na stałe za granice. Chcieli szybko sprzedać domek, który cały czas był wynajmowany i na siebie zarabiał. Miał swoją renomę i swoje opinie a także reklamę w internecie i grono stałych klientów. A zatem była to inwestycja obok której nie dało się przejść obojętnie. Od razu skontaktowałem się z biurem nieruchomości i podpisałem wstępne umowy kupna nieruchomości. A teraz domek jest już nasz i zarabia dla Nas. A jak będzie chwila przerwy od wynajmu to wezmę się za odświeżenie wnętrz.

Kupno domku w górach, który w zasadzie jest w ciągłym najmie, to złota inwestycja. Udało mi się trafić na taką ofertę nieruchomości tylko dlatego, że sam osobiście jeździłem po podhalańskich wioskach w poszukiwaniu nieruchomości do kupienia. Muszę przyznać, że to był to najlepszy sposób na zainwestowanie ciężko uskładanych pieniędzy.