taśmy led

Mąż montuje mamie nowoczesne taśmy led

Mama poprosiła męża o pomoc. Henryk jest elektrykiem. Mama miała jakieś spięcie i nie działa jej światło. Tata wyjechał w delegację i mama nie ma kogo poprosić o pomoc. Mieszkamy niedaleko więc powiedziałam, że podjedziemy w ciągu piętnastu minut.

Taśmy led w kuchni

taśmy led Henio właśnie wrócił z pracy i kończy obiad. Mama włączyła świeczki więc jak weszliśmy do domu atmosfera była wręcz przepiękna. Henio zabrał się do pracy a my na spokojnie mogłyśmy porozmawiać. Czułam się prawie jakby to było romantyczne spotkanie. Mama przygotowała kawę i pokroiła ciasto. U mamy zawsze było i jest ciasto. Zawsze mi mówiła, że w domu powinno pachnieć ciastem. Wtedy panuje przyjemna atmosfera. Henio wziął ze sobą żarówki led. Swoim klientom je poleca. Rodzice uważali, że to nie potrzebny wydatek. Żarówki led są droższe jednak mąż zawsze powtarzał, że wydatek ten bardzo szybko się zwraca. Rodzice zauważyli by to w rachunkach. Jednak ani on ani ja nie mogliśmy ich przekonać. Zamontował mamie przy okazji stylowo wyglądające taśmy led od producenta w kuchni pod szafkami. Mama nawet nie zauważyła tak nam się dobrze rozmawiało. Zasilacze led miał przy sobie. Dobrał tylko właściwy do taśm. Jak wszystko już działało to poprosił mamę o cukier i wtedy ona zobaczyła efekt końcowy. Powiedziała, ze bardzo jej się podoba. Mąż powiedział, że producent oświetlenia led jest ceniony w tej branży. Jako główny importer oświetlenia led zapewnia najlepszy towar. Producent jest znany i doceniany przez specjalistów. Mąż w firmie korzysta tylko z materiałów od tego producenta. Mama bardzo podziękowała za montaż.

Mąż nie chciał żadnych pieniędzy za materiały. W pracy mają do tego dostęp i mogą kupować go za grosze. U nas w domu korzystamy tylko z tego oświetlenia. Muszę przyznać, że rachunki na prawdę są o połowę niższe.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *