plac zabaw

Mąż z córką na placu zabaw

W sumie z mężem mamy taki układ, że weekendy są bardziej dla mnie. No oczywiście, że spędzamy czas całą rodziną. Jednak na przykład na plac zabaw mąż idzie sam z córką. Mam wtedy chwilę czasu by zająć się jakimiś zaległościami w domu lub po prostu poleniuchować sobie.

Plac zabaw od certyfikowanego producenta

plac zabawMąż codziennie wraca bardzo późno z pracy i naprawdę tego czasu spędzonego w tygodniu jest naprawdę mało. Także zdaję sobie sprawę z tego, że przynajmniej w weekend powinien spędzić z dzieckiem jak najwięcej czasu sam. Przecież córka musi czuć, że ma także kochającego tatę a nie tylko mamę. Jednak często jest tak, że wychodzimy razem na dwór jednak bardziej zajęty zabawą jest mąż. W sumie idziemy najczęściej na pobliski plac zabaw certyfikowany producent, którego producent jest naprawdę bardzo dobry. W sumie producent takich placów jest naprawdę bardzo ważny. Chodzi przecież o oto by zabawa była bezpieczna. Niektóre place zabaw budzą moje wątpliwości czy aby na pewno zostały dobrze zrobione. W sumie mąż z córką bawią się na placu zabaw a ja ćwiczę zaraz obok. Po prostu obok placu są siłownie zewnętrzne i bardzo mi to odpowiada. Te siłownie plenerowe polubiłam od razu gdy tylko pierwszy raz postanowiłam na nich trochę poćwiczyć. Ogólnie jestem osobą bardziej aktywną fizycznie i nie za bardzo lubię biernie spędzać czasu. Także jeśli mąż bawi się z dzieckiem to ja także w tym momencie mogę przecież na świeżym powietrzu poćwiczyć.

Oczywiście nie robię tego tak regularnie żeby oczekiwać nie wiadomo jakich efektów, ale na pewno czuję się bardziej sprawna niż przedtem zanim zaczęłam ćwiczyć. Zauważyłam też, że coraz więcej młodych mam ćwiczy. W sumie żadna nie ma pewnie czasu na to by iść na prawdziwą siłownię. A tu na dworze obok placu zabaw każdy może skorzystać i poćwiczyć w wolnej chwili.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *