Miałam na głowie ciężką sprawę frankową

Kilkanaście lat temu brałam kredyt we frankach szwajcarskich. Przyznam szczerze, że zupełnie nie znałam się wtedy na prawie bankowym i nie wiedziałam nawet w jakiś sposób wyliczana jest rata kredytu. Teraz ta niewiedza się na mnie zemściła. Podpisałam bardzo niekorzystną umowę, przez co teraz mimo systematycznej spłaty zadłużenia, moje długi rosły zamiast spadać.

Potrzebowałam adwokata od spraw frankowych

sprawy frankowe w toruniuPożaliłam się na ten temat mojej koleżance z pracy. Zapytała się mnie ona, dlaczego po prostu nie pójdę do sądu z wnioskiem o umorzenie kredytu bądź zmianę jego warunków. Szczerze mówiąc nawet nie wiedziałam, że jest taka możliwość. Wtedy ona podpowiedziała mi, żebym poszła do jakiegoś dobrego adwokata, który z pewnością mi pomoże i wytłumaczy na czym polega taki proces. Postanowiłam skorzystać z jej dobrej rady. Najpierw jednak musiałam znaleźć odpowiedniego prawnika. Zależało mi na tym, aby znaleźć kogoś, kto posiada doświadczenie i załatwia sprawy frankowe w Toruniu. To mi się udało dosyć szybko i sprawnie. Udałam się do zaufanego adwokata, który bardzo dobrze znał się na prawie bankowym i posiadał wiele pozytywnych rekomendacji od klientów, którzy chwalili jego zaangażowanie i indywidualne podejście do każdej sprawy. Adwokat posiadał wielu zadowolonych klientów, którym udało się między innymi dzięki jego pomocy, zmienić niektóre zapisy w umowach o kredyt.

Szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Dzięki pomocy tego adwokata udało mi się zmniejszyć trochę moje zadłużenie, co było dla mnie bardzo ważne. Teraz nie dziwię się, że posiadał on takie dobre opinie i rekomendacje klientów, ponieważ zdecydowanie na nie zasłużył. Był on rzetelny i doświadczony, a przy tym do każdej sprawy podchodził tak, aby uzyskać dla klienta najlepsze rozwiązanie.