Moje urodziny i fotobudka dla rozrywki

Zawsze chciałam, by na moich urodzinach wszyscy bawili się równie dobrze jak ja. Dlatego ustalałam menu tak, aby wszystkim smakowało, muzykę też dobierałam pod gości. Chciałam, aby wszyscy byli zadowoleni, że mogą się u mnie tak dobrze bawić.

Fotobudka dla urozmaicenia imprezy

fotobudkaOprócz tego, postanowiłam, że będzie fotobudka dla urozmaicenia. Na pewno każdy chciałby sobie zrobić takie zdjęcie z różnymi śmiesznymi elementami. Moje znajome zawsze lubiły takie zabawy, i często się śmiały i wygłupiały. Byłyśmy taką wesołą paczką koleżanek. Nigdy się nie smuciłyśmy o byle co, a nawet jeśli, to jedna drugą pocieszała. Taka foto budka to obecnie nowość na rynku. To znaczy jest już jakiś czas, ale jeszcze nie wszyscy odkryli jej uroki, więc jest to jakaś nowoczesność. Wiedziałam, że moje koleżanki się ucieszą, że fotobudka jest też i u mnie, bo kiedyś rozmawiałyśmy o takiej, i robiłyśmy sobie zdjęcia w jednej. To było dawno, jak mieliśmy wycieczkę klasową. Pamiętam, że Warszawa bardzo mi się spodobała, i dzięki temu zabiorę część niej na moją uroczystość. Miało być 10 osób, więc nie tak dużo, ale zawsze jakaś koleżanka mogła przyjść ze swoją koleżanką, i tak ilość może ulec zmianom. Taka fotobudka na wesele najczęściej jest wynajmowana, ale to nic. Urodziny, to przecież też ważna uroczystość, i kto powiedział, że nie można sobie jej wynająć na dwie-trzy godzinki. Bo na tyle właśnie się umówiłam z właścicielem. Chyba wyrobimy się w ciągu tych kilku godzin. To znaczy, nie mamy wyjścia. Mam nadzieję, że wszyscy będą dobrze się bawić, bo cena tej rozrywki nie należy do najniższych, i że dziewczyny o nic się nie pokłócą, bo to teraz taki burzliwy wiek mamy, że czasami się zdarzają jakieś tam spiny.

No ale oby poszło dobrze, moja mama wszystkiego dopilnuje w razie czego. Wszyscy mają do niej respekt, nie wiem czemu, no ale szanują ją bardzo.

Więcej na http://abrakadabrafotobudka.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *