Musiałam posprzątać mieszkanie po zgonie

Okazało się, że sąsiadka mojej babci, która nie miała własnej rodziny, przepisała na mnie swoje mieszkanie. Kiedy udało mi się załatwić wszelkie formalności związane z przyjęciem spadku, poszłam wreszcie do tego mieszkania, żeby je odwiedzić. Trochę się przestraszyłam, gdy okazało się, że starsza pani tam zmarła, przez co w mieszkaniu panował bardzo brzydki zapach.

Zatrudniłam ekipę do sprzątania mieszkania po zgonie

sprzątanie mieszkań po zgonach bydgoszczCo prawda nie było on zbyt intensywny, ponieważ trup nie leżał zbyt długo w mieszkaniu. Ja jednak bardzo dobrze go wyczuwałam i zależało mi na tym, aby się go pozbyć. Od mojej przyjaciółki dowiedziałam się, że w takiej sytuacji najlepiej jest skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która oferuje sprzątanie mieszkań po zgonach Bydgoszcz to duża miejscowość, dlatego bez większego problemu, udało mi się tutaj znaleźć takie przedsiębiorstwo. Od razu tam zadzwoniłam. Byłam bardzo zadowolona, kiedy okazało się, że mają oni bardzo szybkie terminy i już następnego dnia mogą zjawić się u mnie w mieszkaniu. Jeszcze bardziej zadowoliło mnie to, że swoje usługi oferowali oni w przystępnych niskich cenach. Już następnego dnia przekonałam się, że to było bardzo dobre rozwiązanie. O umówionej godzinie w moim mieszkaniu zjawiła się bardzo dobrze przygotowana ekipa sprzątająca, która posiadała wysokojakościowe sprzęty czyszczące oraz silne środki do neutralizacji zapachów.

Po wysprzątaniu mieszkania dokonali również jego dezynfekcji poprzez ozonowanie. Następnie mieszkanie musiało przez kilka godzin wywietrzeć. Potem można już było bez obaw do niego wchodzić. Byłam bardzo zadowolona, ponieważ sprzątanie okazało się solidne i dokładne. Teraz w pomieszczeniach nie unosił się już przykry zapach po zgonie poprzedniej właścicielki.