Musiałam się rozwieść

Już od dłuższego czasu nie byłam zadowolona z mojego pożycia małżeńskiego. Miałam serdecznie dość tego, że w zasadzie małżeństwem jesteśmy tylko „na papierze”, a w rzeczywistości żyjemy osobno. Uznałam, że nie ma sensu dłużej ciągnąć tej farsy i szczerze porozmawiałam z mężem o rozwodzie. Nie byłam zaskoczona, gdy się zgodził. Teraz pozostało tylko dokończyć tę sprawę.

Kto w Przemyślu pomoże mi przy rozwodzie?

szybkie rozwody - PrzemyślKiedy dowiedziałam się, że mój mąż wziął sobie adwokata, ponieważ zamierzał walczyć o podział majątku, również postanowiłam nie być gorsza. Zdecydowałam się poszukać jakiegoś prawnika, który pomoże mi w przeprowadzeniu sprawy rozwodowej. Musiałam znaleźć kogoś, kogo specjalizacją są szybkie rozwody – Przemyśl to bardzo duża miejscowość, dlatego nie miałam nawet najmniejszych problemów z tym, żeby znaleźć odpowiedniego prawnika. W niemal samym centrum Przemyśla znalazłam zaufaną, zapewniającą dyskrecję kancelarię prawną, która świadczyła tego typu usługi. Pracowali tam naprawdę bardzo dobrzy adwokaci, którzy posiadali wieloletnie doświadczenie przy reprezentowaniu swoich klientów przed sądem. Specjalizowali się oni w sprawach rozwodowych, a także tych związanych z podziałem majątku i ustanowieniem opieki alimentacyjnej. Właśnie takich kompleksowych usług z ich strony potrzebowałam. Nie wahałam się więc dłużej i zdecydowałam się skorzystać z ich usług.

Udałam się do kancelarii na spotkanie z prawnikiem, który od razu zapoznał się z moją sprawą i pomógł mi napisać pisma związane z rozwodem i skierować je do adwokata mojego męża. Byłam bardzo zadowolona z tego, że trafiłam do tego renomowanego i sprawdzonego miejsca. Prawnicy bardzo mi tutaj pomogli, dzięki czemu udało mi się przeprowadzić szybki i sprawny rozwód, tak jak sobie tego życzyłam.