Najlepszy sklep online dla artystów

Sztuką interesowałam się od zawsze. Poszłam do liceum o kierunku artystycznym, ponieważ zawsze lubiłam malować, rzeźbić i rysować. Próbowałam chyba każdej z możliwych technik, by znaleźć tę, która najbardziej mi się spodoba. Nie było takiej, bo wszystko zależało od dnia. Czasami miałam ochotę szkicować, czasem malować pastelami, lub na płótnie.

Zakupy artystyczne online

sklep online dla plastykówGdy mam wolną chwilę, muszę uzupełnić swoje zapasy. Zaglądam wtedy do internetu, by sprawdzić co nowego ma w ofercie sklep online dla plastyków, który uwielbiam. Zawsze dostaję tam to, czego potrzebuję. Mogę znaleźć tam wszystko, bo i krosna malarskie i artykuły kreślarskie i piśmiennicze. Czyli jest tam to, czego najbardziej mi potrzeba. Bardzo lubię pastele, ponieważ łatwo nimi malować dowolne kształty i wygodnie się cieniuje kolor. Wystarczy lekko rozetrzeć palcem i już mamy rozmazaną kompozycję. Surowe malowanie, bez rozcierania też jest fajne, ale cienie są zawsze milej widziane. Lepiej się taki obrazek ogląda. Oprócz pasteli, bawię się czasem w wyklejanie. Dlatego muszę zaopatrywać się w klej, do różnych faktur. Najczęściej kleję artykuły tekturowe, rzadziej drewno, ale też się zdarza. Gotowe wyklejanki są idealne na kartkę okolicznościową, lub na prezent w postaci jakiegoś ozdobnego pudełka. Coś jak decoupage, tylko bez serwetek, bo wszystkie elementy tworzę ręcznie. Przygotowanie całej pracy jest bardzo czasochłonne. Bywa, że nad jednym projektem potrafię siedzieć i dwa tygodnie.

W sztuce najlepsze jest to, że mogę przekazywać swoje emocje na papierze. Nie muszę ich opisywać, wystarczy obraz, który przemawia więcej niż tysiąc różnych słów. Można namalować szczęście, przygnębienie, ból czy przezywane rozterki. Wystarczy mieć odpowiednie akcesoria do tego.