Namioty bankietowe na wynajem

Z wykształcenia jestem ekonomistką, ale niestety nie pracuję w swoim wyuczonym zawodzie, tylko pracuję jako sprzedawca w sklepie z namiotami. Wiem, że może to nie jest dość dobra praca, ale przecież muszę mieć pieniądze, by opłacić rachunki, mieć pieniądze na jedzenie, po prostu na życie.

Wynajem namiotów zamiast sprzedaży

wynajem namiotówW naszym sklepie jest dość sporo rodzajów namiotów. Z uwagi, że ich sprzedaż nie szła za dobrze, to mój szef postanowił coś zmienić, a mianowicie zamiast sprzedawać to będziemy je wynajmować. Nawet szef zmienił szyld na wynajem namiotów dla każdego. Może i to się przyjmie, ponieważ ludzie tylko raz chcą na przykład skorzystać z namiotu, a potem nie chcą, by on gdzieś tam leżał na strychu. Na pewno wynajem hal namiotowych jest dużo tańsze niż jakby się miało kupować nowy namiot. Nie wiem, czy szef do końca to przemyślał. Przecież taki namiot wynajęty oraz potem oddany, będzie trzeba czyścić specjalnymi środkami, tak aby kolejna osoba mogła dostać czysty namiot. Ja bym nie chciała spać pod używanym namiotem. Wolę już zapłacić trochę więcej oraz mieć pewność, że śpię pod nowym namiotem, a nie używanym. Co innego jest jeśli chodzi o wynajem namiotów weselnych. Tam pod nimi nikt nie musi spać oraz można je wynajmować, nikt chyba nie był by tak nie rozsądny by coś takiego kupować na własność. Nasza wypożyczalnia namiotów leży na uboczu miasta, może dlatego szef nie miał zbyt dużo klientów, chętnych by kupić te namioty, ale może ja się nie znam, choć jestem ekonomistką.

 

Zobaczymy jak się przyjmie ten pomysł z wypożyczalnią. Mam nadzieję, że dobrze, ponieważ nie mogę stracić pracy, teraz tak ciężko o pracę. Trzeba zrobić wszystko by utrzymać ten biznes. Nawet mogę chodzić z ulotkami naszego sklepu. Mam nadzieję, że będzie dobrze i biznes stanie na nogi.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *