Niesamowite przeżycia na torze samochodowym

Za tydzień mój syn Grzesiek ma urodziny. To mój pierworodny i ukochany potomek. Chciałbym mu zrobić mega niespodziankę na urodziny. Chcę żeby to było coś wyjątkowego i niezapomnianego. Kupiliśmy już żoną mu prezent ale chcemy jeszcze go zabrać w fajne miejsce.

Przejazd po torze w prezencie dla syna

przejazd autem po torze w poznaniuDługo myślałem gdzie zabrać Grześka. Szukałem wydarzeń w internecie, pytałem znajomych w pracy. Na szczęście mój przyjaciel Adam podpowiedział mi, że idealny dla Grześka będzie przejazd autem po torze w poznaniu. To był idealny pomysł, tym bardziej, że kochał on samochody od dzieciństwa. Tor w Poznaniu jest uznawany za jeden z najlepszych obiektów motoryzacyjnych w Polsce, ponieważ ma idealnie przystosowaną nawierzchnię, odpowiednią do jazdy sportowej i wyczynowej, dzięki temu można na nim legalnie przekroczyć prędkość 140 km/h. Syn był zachwycony wyjazdem na tor samochodowy do Poznania.Wykupiłem dla niego voucher na jazdę szybkim samochodem sportowym. Było to dla niego niezwykłe i niezapomniane przeżycie. Pierwszy raz jechał sam tak szybkim, nowoczesnym autem. Jazda sportowym samochodem to prezent, którego nie zapomni na pewno żaden fan motoryzacji. To był przejazd pełen adrenaliny i niezapomnianych wrażeń. Byłem bardzo zadowolony, że trafiłem z tym dodatkowym prezentem dla syna. Obiecałem  Grześkowi, że za miesiąc znowu pojedziemy do Poznania pojeździć fajnymi  sportowymi samochodami.

Moim zdaniem przejazd po torze to idealny prezent dla fana jazdy samochodami. Tor w Poznaniu jest jednym z największych i najbardziej profesjonalnych obiektów w Polsce, który posiada homologację do wyścigów. Kompleks składa się z toru samochodowo-motocyklowego o długości 4085 m. polecam to miejsce wszystkim miłośnikom szybkiej jazdy samochodem.