fotografia biznesowa

Niespełniony fotograf – fotografia bieznesowa

Cześć, mam na imię Kasia i muszę was dzisiaj poprosić o małe wsparcie. Nie chodzi tu jednak bezpośrednio o mnie, a mojego chłopaka. Darek, od ponad pięciu lat pracuje, jako fotograf, jednak jego zajęciem jest fotografia biznesowa.

Fotografia biznesowa sposobem na kłopoty finansowe

fotografia biznesowaNie mówię, że to złe, ale jego pasją od zawsze była fotografia artystyczna, a marzeniem własne studio fotograficzne. Chciał zachwycać ludźmi swoją sztuką, chciał inspirować, podróżować, rozwijać swoją pasję. Dlatego też uznaliśmy, że Warszawa, będzie najlepszym miastem, takim, które da mu najwięcej perspektyw. Niestety po kilku miesiącach, okazało się, że sztuka nas nie wyżywi, że owszem studio fotograficzne, takie własne, to pięknie marzenia, ale jednak trudne do realizacji. Dlatego właśnie pojawiła się ta tania fotografia biznesowa. Na początki miał to być sposób na odbicie się, byśmy mieli w końcu jakieś pieniądze na opłacenie mieszkania, wiadomo, Warszawa nie jest tanim miastem. Jednak, to wszystko trwa, już pięć, lat, a fotografia artystyczna została odsunięta, na naprawdę daleki plan. Nie pamiętam już Darka z aparatem gdzieś w lesie. Teraz ten sprzęt jest dla niego tylko narzędziem pracy. Chcę jednak, żeby Darek wrócił do swojej pasji, by przypomniał sobie o swoich marzeniach.

 

Bardzo go kocham i nie chcę, żeby za kilka lat obudził się nieszczęśliwy, niezrealizowany. Jeśli więc macie jakieś pomysły na zmotywowanie mojego ukochanego, piszcie! Myślę, że czas oderwać go, od rutyny, by przypomniał sobie jak wspaniałym jest artystą! Pozdrawiam serdecznie!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *