Nowoczesna depilacja laserowa

Odkąd na rynku pojawił się zabieg pozwalający laserowo usunąć niechciane owłosienie, od razu zaczął cieszyć się ogromnym zainteresowaniem. Po latach wciąż jest jednym z najczęściej wybieranych zabiegów, co już świadczy o jego ogromnej skuteczności. Jako jedyny pozwala nam uzyskać rezultaty, które wcześniej pozostawały tylko w sferze marzeń.

Skuteczność depilacji laserowej

depilacja laserowa bezbolesna w łodziMogłoby się wydawać, że mając tak łatwy dostęp do wielu metod depilacji nie potrzebujemy niczego więcej w tej kwestii. Tymczasem choć rzeczywiście drogeryjne produkty do depilacji są tanie i pozwalają na szybkie usunięcie niechcianych włosków, to jednak niosą ze sobą wiele skutków ubocznych. Depilacja przy pomocy wosku dla wielu kobiet jest zwyczajnie zbyt bolesna, z kolei kremy potrafią mocno podrażnić skórę, a nawet ją uczulić. Maszynki też pozostawiają wiele do życzenia. Skóra po nich często jest zaczerwieniona, więc po goleniu zamiast cieszyć się gładką skórą, martwimy się krostkami i podrażnieniami, jakie na niej wyskakują. Jedyną formą depilacji, jaka nie przysparza nam tego typu problemów i zapewnia rewelacyjne efekty, jest właśnie depilacja laserowa bezbolesna W Łodzi znajdziemy kliniki urody w których ten zabieg przeprowadzany jest z użyciem najnowocześniejszego sprzętu pozwalającego na znacznie krótszy czas całego zabiegu. Jego koszt w dodatku wydaje się być naprawdę niewielką inwestycją, gdy podliczymy kwotę, jaką rocznie wydajemy na drogeryjne produkty do depilacji.

Jest to zabieg jak najbardziej bezpieczny dla naszej skóry, dzięki czemu z jego pomocą możemy pozbyć się owłosienia praktycznie z każdej partii naszego ciała, nawet tam, gdzie skóra jest najdelikatniejsza. Zabieg przeprowadzany jest wraz z przyjemnie chłodzącym znieczuleniem, a moc samego lasera dostosowywana jest indywidualnie do każdego klienta.