Nowoczesna wersja sufitu napinanego

 

Bardzo prostą i szybką metodą przeprowadzenia metamorfozy dowolnego lokalu jest montaż sufitu napinanego. To jeden z coraz częściej stosowanych sposobów remontu i wykończenia wnętrz opierająca się na lekkich, trwałych i eleganckich powłokach z tworzyw sztucznych. Zastosowanie tej metody zapewnia szybkość prac i świetny efekt końcowy.

Nowości w branży sufitów napinanych

barrisol sufitJak w każdej dziedzinie tak i w branży sufitów napinanych trwa ciągle ewolucja zmierzającą do poprawy jakości i osiągnięcia nowych możliwości kształtowania powierzchni sufitowej. Nowością podbijającą ostatnio serca klientów jest Barrisol sufit o nieprzeciętnych walorach estetycznych. Na życzenie klienta można powłokę ukształtować w dowolny sposób. Wybór barwy powłoki także nie jest niczym ograniczony. Powłoki sufitowe łączy się w bardzo przemyślany i racjonalny sposób ze specjalnie dobranym systemem oświetleniowymi tak aby uzyskać oszałamiający efekt wizualny. Sufity tego typu z pewnością podniosą rangę każdego pomieszczenia. Sufity napinane wykonuje się z powłok pvc, tkanin poliestrowych i tkanin satynowych. Są to z reguły produkty najwyższej jakości wytwarzane przez liderów tej branży. Daje to gwarancję zakupu najlepszego sufitu napinanego. Sufity napinane oprócz niewątpliwych zalet czysto estetycznych posiadają walory praktyczne. Dzięki nim szybko zasłonimy mankamenty starego sufitu, a także będą one maskowały instalacje niezbędne do montażu systemów oświetleniowych.

Sufity napinane produkowane są w bardzo wielu odmiennych estetycznie wersjach zapewniających dopasowanie do każdego stylu wnętrza. Można również dobrać efektowny wariant dopasowany do zasobności portfela. Jest to niewątpliwie rozwiązanie na miarę XXI wieku. Więcej informacji na temat sufitów napinanych można znaleźć na stronach najlepszych producentów.