Obsługuję magazyn z telefonami voip

Zawsze chciałem mieć własną firmę, ale obliczyłem, że zanim ją założę, to muszę jednak najpierw zdobyć doświadczenie i odłożyć jakieś środki pieniężne. Zatrudniłem się więc w dużej firmie handlowej, która sprzedaje telefony również na rynki zagraniczne.

Telefony voip i dobry dostawca

telefony voipJestem pracownikiem magazynu i nawet polubiłem swoją pracę. Segreguję telefony na regałach oraz odpowiadam za wszelkie dostawy oraz wysyłki do naszych klientów. Nasz kierownik jest bardzo zorganizowanym facetem, bo wprowadził mnóstwo korzystnych zmian, które nam w znacznym stopniu ułatwiły pracę. Mamy podział na telefony gigaset, które dostarcza nam producent, z którym znamy się już ładnych parę lat. W innej części są telefony voip oraz pozostałe marki yealink. Tak naprawdę to te zmiany miały pozytywny wpływ nie tylko na pracę naszego magazynu, gdzie znajdują się wszystkie telefony, ale również wszystkie pozostałe działy dzięki temu funkcjonują o wiele sprawniej. Często dzwoni do naszego kierownika Pani Krysia z księgowości, ażeby pochwalić go za tę inicjatywę i opowiada jaki to z niego doskonały pracownik. Ja się z kierownikiem dobrze dogaduję i pracuje mi się świetnie. Miałem nawet okazję swego czasu się wykazać jak wjechały do nas telefony bezprzewodowe, dzięki czemu kierownik powiedział, że jestem pierwszą osobą do awansu. Staram się jak najlepiej wykonywać wszystkie polecenia służbowe i wiem, że w przyszłości na pewno to przyniesie profity. Jak założę własną firmę, to również chcę sprzedawać telefony, ponieważ jest to naprawdę opłacalny biznes a klienci z zagranicy coraz chętniej kupują nasze telefony bezprzewodowe.

Czasami to mamy tyle pracy, że musimy zostawać dłużej. Za nadgodziny nam bardzo dobrze płacą i nawet się cieszę jak muszę jakiegoś dnia pracować dłużej.

Więcej na www.voip24sklep.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *