Oddałem samochód na polerowanie lakieru

Dwa lata temu, po raz pierwszy odkąd zrobiłem prawo jazdy, kupiłem sobie auto używane. Cały czas jeździłem nowymi samochodami, które brałem w leasing, ale ostatnio właśnie postanowiłem kupić sobie dobry i tani samochód używany. No i po przejrzeniu setek ofert udało mi się znaleźć samochód, który spełniał wszystkie moje oczekiwania. Znalazłem jedenastoletnie auto w idealnym stanie.

Lakier oddałem w ręce specjalistów od detailingu

polerowanie lakieru gdańskMimo doskonałego stanu technicznego i wizualnego – jak na swój wiek oczywiście – postanowiłem zainwestować w wypolerowanie lakieru, który ozdabiał mój pojazd. Nie miałem co do jego wyglądu żadnych zarzutów, ale samochód w tym wieku siłą rzeczy musi mieć sporo różnego rodzaju zarysowań. Na całe szczęście ani jedna rysa nie wymagała interwencji lakiernika. W internecie wyszukałem polecany warsztat detailingu samochodowego i zostawiłem u nich samochód na polerowanie lakieru Gdańsk to miasto, w którym bez trudu można znaleźć najlepszych fachowców w dziedzinie detailingu. Za pełne polerowanie lakieru włącznie z jego nabłyszczaniem zapłaciłem półtora tysiąca złotych. Efekty działania fachowców zaskoczyły mnie ogromnie. Lakier na moim samochodzie wyglądał tak jakby pokryty był taflą szkła. Powiedzieć, że wyglądał jak nowy to nic nie powiedzieć. Naprawdę nie spodziewałem się, że wysłużony kilkunastoletni samochód może tak dobrze wyglądać. A muszę podkreślić, że lakier jest oryginalny od nowości.

Fajnie jest mieć samochód, który mimo swojego wieku i dwustu tysiącach kilometrów na liczniku ciągle wygląda tak, jakby dopiero co opuścił salon dealerski. Teraz auto prezentuje się doskonale, a idealny stan wizualny odpowiada jego doskonałemu stanowi technicznemu. Jestem pewien, że tym samochodem będę jeździł przynajmniej przez kolejną dekadę.