Owoce w firmach

W małych firmach każdy pracownik musi sam zadbać o swoje drugie śniadanie. Inaczej bywa w dużych firmach, gdzie, gdzie dla pracowników są dostępne stołówki, albo wewnętrzny catering. Poza głównym posiłkiem ważne są też przekąski.

Jakie rodzaje owoców są dostarczane firmom?

owoce dla firm w BydgoszczyZanim wyjdziemy z domu do pracy, to jemy szybkie pierwsze śniadanie, a drugie robimy sobie do pracy. Są to najczęściej kanapki, ewentualnie jogurt, lub jakieś szybkie danie gotowe do spożycia po zalaniu gorącą wodą. Jednak od momentu śniadania do obiadu, mija sporo czasu i część z nas czuje się głodna, więc istnieje ryzyko sięgania po niezdrowe przekąski. W niektórych firmach na północy kraju, na koszt właściciela są zamawiane specjalne owoce dla firm w Bydgoszczy. Są to świeże produkty pochodzące z ekologicznych, polskich upraw. Możemy otrzymać jeden rodzaj owoców, na przykład tylko jabłka, lub banany, albo specjalny zestaw składający się z kilku rodzajów owoców i warzyw. Mogą to być jabłka, gruszki, winogrona, pomarańcze, czy pomidorki koktajlowe. Są to zdrowe przekąski, które pracownicy mogą spożywać w momencie ataku napadu głodu, lub w przerwie w pracy. W Bydgoszczy działa już kilka takich firm, które dowożą na miejsce odbioru zamówione produkty. To bardzo wygodne rozwiązanie, bo nie musimy samy się martwić o ich zakup, bo nasze szef o to dba. Dla firmy to niewielki koszt, bo fakturę wrzuca sobie w koszty działalności. W firmach często brakuje czasu na pójście do warzywniaka, a dzięki takiej dostawie, każdy będzie mógł spożyć coś zdrowego.

Ceny owoców różnią się od rodzaju i ilości produktów. Przywożone są one na miejsce odbioru w praktycznych skrzynkach wykonanych z drewna. Najdroższe są miksy owoców, w których znajdziemy egzotyczne produkty takie jak ananas, mango, czy papaja.