Piękna biżuteria z syntetycznymi kamieniami

Czyli rzeka informacji

Piękna biżuteria z syntetycznymi kamieniami

Cyrkonie to bezbarwne i malutkie syntetyczne kamienie. Mają imitować diament albo kryształ górski.  Cyrkonia przepięknie się mieni, kolory tez mogą być różne, wszystko zależy od tego z czym jest mieszana.  Najbardziej popularna to jest cyrkonia bezbarwna, jednak po dodaniu  ceru zmienia barwę na pomarańczowoczerwoną, niklu zmienia barwę na brązową, chromu zmienia barwę na zieloną oraz kobaltu zmienia barwę na niebieską.

Przepiękna biżuteria na każda okazję

bransoletki z cyrkoniamiŻeby biżuteria była piękna, wcale nie musi to być nie wiadomo jak drogi kruszec, ani diament. w dzisiejszych czasach mamy tańsza alternatywę diamentu, a i również prezentuje się na ręce cudownie, zwłaszcza w połączeniu ze złotem różowym, żółtym, białym złotem czy srebrem. Przepięknie wyglądają pierścionki z cyrkoniami, czy bransoletki, które są wysadzane mnóstwem drobnymi cyrkoniami. Taki efekt jest naprawdę powalający i potrafi być idealnym dopełnieniem niemal każdej stylizacji. Czy to sukienka, czy biała koszula i dżinsy. Białe cyrkonie niemal z każdym ciuchem będą strzałem w dziesiątkę. Pasują niemal do każdej karnacji, czy do zimnej, oliwkowej czy egzotycznej i ciepłej, są bardzo uniwersalne. Co ciekawe ludzie zamożni, którzy mają w swojej kolekcji mnóstwo diamentów, najczęściej dają zrobić u jubilera replikę swojej biżuterii. Czyli zamiast diamentu jest cyrkonia, w tedy przy ewentualnej kradzieży są ponoszone mniejsze straty. Warto pamiętać, aby bransoletki z cyrkoniami również wybierać pod swoją karnację, głównie chodzi o kruszec. 

Biżuteria syntetyczna jest coraz bardziej praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem wśród ludzi. Po pierwsze wygląda przepięknie, można ją kupić u jubilera, wiec w pewnym sensie daje to jakiś prestiż. Poza tym, jest niedroga i może nam służyć przy odpowiedniej pielęgnacji latami.