Piękne paznokcie na długi czas

Od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad tym, co zmienić w swoim wyglądzie. Nie chciałam decydować się na drastyczne zmiany, a jedynie odświeżyć swoją osobę jakimś miłym akcentem. Koleżanka poleciła mi zrobić sobie manicure hybrydowy i tym sposobem zaczęła się moja przygoda ze zdobieniem paznokci.

Oryginalnie wykonane hybrydy

manicure hybrydowy PoznańPrzez jakiś czas dorastałam do tej decyzji. Czytałam wiele artykułów odnośnie tego rodzaju manicure, aby znaleźć wszelkie za i przeciw. Okazało się jednak, że manicure hybrydowy ma stanowczo więcej zalet i jedyną jego wadą, o ile można tak to w ogóle nazwać, jest fakt, iż nie możemy nim przedłużać naszych paznokci. To dla mnie osobiście nie stanowiło najmniejszego problemu, bowiem moje pazurki były bardzo zadbane i długie. Dlatego też umówiłam się ze znajomą kosmetyczką na manicure hybrydowy Poznań ma wiele doskonałych gabinetów w których takowy możemy wykonać, dlatego widziałam, że moje dłonie są w dobrych rękach! Kiedy przyszłam na umówioną wizytę pokazałam kosmetyczce zdjęcie paznokci, jakie chciałabym uzyskać. Z początku obawiałam się, czy będzie to możliwe, bowiem były to bardzo oryginalne paznokcie w których przezroczysty żel hybrydowy był jakby podzielony na pół, a między jego warstwami swobodnie przemieszczały się w płynie różne ozdoby jak serduszka i pół księżyce. Efekt był naprawdę niesamowity i przypominał śnieżną kulę. Kosmetyczka do której się udałam miała ogromne doświadczenie i poinformowała mnie, iż nie ma najmniejszego problemu, aby wykonać tego typu manicure.

Kiedy ujrzałam końcowy rezultat byłam wniebowzięta i przyznam szczerze, że nie spodziewałam się mimo wszystko, iż efekty będą aż tak zadowalające. Miałam przepiękne paznokcie w których dosłownie pływały serduszka! Wprost idealne na zbliżające się wówczas walentynki. Jestem niezwykle zadowolona z pracy kosmetyczki i z pewnością jeszcze niejednokrotnie zajrzę do jej gabinetu.