Piękno drzemie w każdej z nas – mikrodermabrazja

Nasza sąsiadka od lat wygląda bardzo niekorzystnie. Utwierdziła się w przekonaniu, że nie może wyglądać kobieco. Bardzo ją lubiłam, dlatego chciałam uświadomić jej, że może wyglądać ładnie, tylko trzeba trochę w siebie zainwestować. Nasza Łódź ma w swojej ofercie pełno różnych salonów, wiele zabiegów z których można skorzystać.

Na czym polega mikrodermabrazja?

mikrodermabrazjaW tym celu przekonałam ją i umówiłam do kosmetyczki na konsultację. Sąsiadka trochę się krępowała, ale tłumaczyłam jej, że to wszystko jej pomoże i poczuje się lepiej. Kosmetyczka stwierdziła, że przede wszystkim skutecznie wykonana mikrodermabrazja w Łodzi by jej się przydała, która polega na takim ścieraniu delikatnym warstw naskórka, które jak wiadomo nagromadzają się, i są niepotrzebne. Ja zaproponowałam jej usuwanie tatuażu, który miała na swojej ręce i bardzo ją szpecił. Był to jakiś głupi wymysł z nastoletnich czasów i bardzo niekorzystnie wpływał na odbiór jej osoby w towarzystwie. Pamiętam jak niepewnie wchodziła do salonu na zabieg. Potem pani ją miło zaprosiła i już poczuła się pewniej. Nałożyła jej najpierw maseczkę, sprawdziła stan cery i przeszły do działania. Po zabiegu sąsiadka wyglądała promiennie i była bardzo zadowolona. Uwierzyła w swój potencjał i zyskała pewności siebie. Za tydzień czeka ją mezoterapia, na którą szykuje się już z radością, bo wie, że pani jej przecież nie zaszkodzi, tylko pomoże. I właśnie trzeba było najpierw zetrzeć tę niepotrzebną warstwę tym pierwszym zabiegiem, żeby później mezoterapią dostarczyć do jej skóry potrzebnych leczniczych składników, czyli taki jakby doping dla twarzy dostała.

Podobało jej się i nawet ostatnio depilacja laserowa ją interesuje, bo wypytuje mnie, czy to boli i w ogóle. Cieszę się, że dzięki mojej interwencji zaczęła dbać o siebie i czuje się jak kobieta w całej swej okazałości.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *